16 gegužės 19, Ketvirtadienis 13:44

Klubo parodų rezultatai Trakuose / Results of club shows in Trakai

Parašė 

Skelbiame klubo parodų rezultatus.

Here are the results of our club shows.

 

Klubo nugalėtojas'2016 ir Slėnio taurė'2016

Club winner'2016 and Slėnis cup'2016

REZULTATAI / RESULTS

BERNO ZENENHUNDAI

Berner Sennenhund / Bernese Mountain Dog

PATINAI (Males)

Šuniukų klasė/ Baby class

2016-05-14

Judge: Evgenia Fedorovicheva

2016-05-15

Judge: Jana Štefancova

1. FOREVER UNIQUE ROJAUS BERNAS

l.p.1/v.p. 1, Best baby

l.p.1/v.p. 1, Best baby

LŠVK BS 1837/16, 2015.12.14, trispalvė/tricolor, t.: BERNERDALENS JACKPOT, m.: JOSJE VAN'T STOKERYBOS, veis./breeder E. Piskunovas, sav./owner E. Piskunovas.

2. OZAS DUOK LABAS

l.p. 3/ v.p. 3

-

LŠVK BS 1864/16, 2015.12.18, trispalvė/tricolor, t.: BERNTIERS XL, m.: EFFIGY EXELLENCE DUOK LABAS, veis./breeder J. Pakalnis, sav./owner G. Gritėnienė.

3. POINTBREAK FROM ORSINA‘S LAND

l.p. 2/ v.p. 2

p. 2/ p. 2

SLR-BS 001636,2015.12.22, trispalvė/tricolor, t: STAR WARS Z DEIKOWEJ DOLINI, m.:LECLAIR'S INOLA ORSINA'S LAND, veis./breeder D. Kožamelj, sav./owner D. Basava.

Jaunimo klasė/ Junior class

4. BAJKAL POD STOKAMI

puikiai  1 / excellent 1, JN

puikiai  2 / excellent 2

PKR.II - 120777, 2015.01.10, trispalvė/tricolor, t.: MICHAUDVILLE THRUMAN, m.: JUTA Z LUBINIA WIELKOPOLSKIEGO, veis./breeder P. Piekarski, sav./owner V. Mishota.

5. BARRY VON DRACHENHIMMEL

puikiai  3 / excellent 3

l.g.4/v.g.4

LV-BG-899/15, 2015.06.30, trispalvė/tricolor, t.: OSSI- DETLEF VON HEIDEHOHE, m.: ISA- BELLA VON MIRA BERNINA, veis./breeder S. Jonn, sav./owner I. Cirule.

6. COELI LUMEN EOS EVERESTAS, p1

puikiai 2 / excellent 2

-

LŠVK BS 1759/15, 2015.04.02, trispalvė/tricolor, t.: MINI MARMADUKE AV HISELFOSS, m.: SENNENHUND ROSSII POLLI, veis./breeder E. Gustova, sav./owner D. Sakas.

7. DONAS ŽYDRASIS OPALAS

-

-

LŠVK BS 1729/15, 2015.04.18, trispalvė/tricolor, t.: MARGARITA NIGRA LORD LANCELOT, m.: PREILA ŽYDRASIS OPALAS, veis./breeder R. Kasčiokaitienė, sav./owner G. Staponienė.

8. GAGARIN AV KAMPERHAUGBAMSEN

gerai /good

puikiai  1 / excellent 1, JN

RKF 4403234, 2015.07.05, trispalvė/tricolor, t.: Ludvig Lillemann av Hiselfoss, m.: CHUKKA AIDENS AV KAMPERHAUGBAMSEN, veis./breeder Grennered Inger Cecilie and Thor Bernanrd, sav./owner N. Osipova.

9. IMPERATOR CESAR DE MARAIS CHAMPAGNE

-

-

SHSB/LOS 737287, 2015.08.06, trispalvė/tricolor, t.: DEVAEL MISTER MARMALADE, m.: ZIG ZAG DE MARAIS CHAMPAGNE, veis./breeder A. & CH. Maret, sav./owner L. Muzikante.

10. TELL WILHELM FROM BALIHARA RANCH

l.gerai 4 / v.good 4

l.gerai 3 / v.good 3

LŠVK BS 1823/15, 2015.05.24, trispalvė/tricolor, t.: NORWAY DREAM MACH, m.: LEONTYNNE VAN‘T STOKERYBOS, veis./breeder J. Štefancova, sav./owner I. Tarnauskas.

11. ZEUS GOD OF SKY BERNO VEGA

gerai / good

diskval. / disqual.

LŠVK BS 1773/15, 2015.05.23, trispalvė/tricolor, t.: BERNINGTONS WIDUNDER, m.: DEVAEL APPLEBLOSSOM, veis./breeder E. Šulcienė, sav./owner E. Šulcienė.

Pereinama klasė/ Intermediate class

12. LT JCH, EST JCH D'ARTAGNAN ROJAUS BERNAS

puikiai  1 / excellent 1, CAC

puikiai  1 / excellent 1, CAC

LŠVK BS 1580/14, 2014.07.29, trispalvė/tricolor, t.: BERNTIERS ON DEMAND, m.: JOLY VAN'T PACHTHOF, veis./breeder E. Piskunovas, sav./owner E.Piskunovas ir D. Pravilionis.

13. LT JCH, LV JCH, EST JCH, BALT JCH, BLR JCH IZARAS

gerai / good

diskval. / disqual.

LŠVK BS 1600/14, 2014.09.07, trispalvė/tricolor, t.: BOA BASKERVILIS DINDŲ VAILOKAS, m.: PUSNĖ KALNALAUKIS, veis./breeder E. Vaitkūnas, sav./owner J.Barauskaitė.

14. KARI KRIM DUOK LABAS

puikiai  2 / excellent 2

puikiai  2 / excellent 2

LŠVK BS 1642/15, 2014.12.09, trispalvė/tricolor, t.: RIDON HENNET ILLINOIS, m.: ESHLI EXACTA DUOK LABAS, veis./breeder J.Pakalnis, sav./owner J.Pakalnis.

15. KENZO BALTIJOS PERLAS

puikiai  3 / excellent 3

-

LŠVK BS 1496/14, 2014.05.27, trispalvė/tricolor, t.: ALVARAS LABAS, m.: KRETA BOHEMIJOS ŽIBUTĖ, veis./breeder J. Pakalnis, sav./owner I. Tamulevičienė.

16. RIDON HENNET SPECIAL EXPORT

l.gerai 4 / v.good 4

puikiai  3 / excellent 3

LŠVK BS 1685/15, 2014.12.23, trispalvė/tricolor, t.: JOYEUROPE VAN'T STOKERYBOS, m.: PRIVATE-STEFAL MEISI TO RIDON HENNET, veis./breeder R.Suits, sav./owner G. Mickevičius.

Atvira klasė/ Open class

17. LT JCH, LT CH ATLANTIS BERNO LAIMĖ, p1

puikiai  1 / excellent 1, CAC

-

LŠVK BS 0996/12, 2012.04.01, trispalvė/tricolor, t.: ALVARAS LABAS, m.: MAGRITA BERNIUKAS, veis./breeder Ž. Žygienė, sav./owner E. Dimaitytė.

18. DIZZY DAIQUIRI FROM BERNO MANIJA

puikiai  2 / excellent 2

-

BCU 045-001029, 2013.11.02, trispalvė/tricolor, t.: EMILLION V.T RIJKENSPARK, m.: BAZUKA LABAS, veis./breeder A. Želtotrubovė, sav./owner A. Lyubimov.

19. RU JCH, RU-RKF-GE CH, GE Grand CH GARDIAN GOLD

puikiai  4 / excellent 4

puikiai  2 / excellent 2

RKF 3786005, 2013.07.10, trispalvė/tricolor, t.: CARLIN BRIGHT IZ TSARSKOGO SELA BARIN, m.: OLIVIA BEAUTY FLOWER, veis./breeder T. Andreeva, sav./owner S. Pahomi.

20. LT JCH MILBU INKOLINO FOR ČIURLIŲ KAMANĖ, p1

puikiai  / excellent

-

LŠVK BS 1645/15, 2014.09.18, trispalvė/tricolor, t.: OBELIX Z GORZYCKIEL ZAGRODY, m.: MILBU BEATRIX, veis./breeder M. Buša, sav./owner G. Skučienė.

21. LT JCH MOUNTAIN CRYSTAL DREAM COME TRUE

puikiai  3 / excellent 3

puikiai  1 / excellent 1, CAC

LŠVK BS 1595/14, 2013.07.23, trispalvė/tricolor, t.: JOYEUROPE VAN‘T STOKERYBOS, m.: MOUNTAIN CRYSTAL APHRODITE, veis./breeder K. Hugai, sav./owner J. Jonauskas.

22. LV, LT, EST, BALT, BY JCH, LV, LT, EST, BALT, BY, RU CH VILSONS TERRA FELICITA

-

-

LV-31615/13, 2013.06.09, trispalvė/tricolor, t.: VINO VOM KLEINHOLZ, m.: PALMA VOM RATSHERRENHOF, veis./breeder L. Muzikante, sav./owner L. Muzikante.

Čempionų klasė / Champion class

23. LT JCH, LT CH AGROS LOBIS HERMANN BARBAR

puikiai  3 / excellent 3

puikiai  4 / excellent 4

LŠVK BS 1173/13, 2011.02.07, trispalvė/tricolor, t.: BARBARIAN BARBAROSSA ALTURA, m.: AGRA AUKSO GOJUS, veis./breeder J. Dudina, sav./owner J. Dudina.

17. LT JCH, LT CH ATLANTIS BERNO LAIMĖ, p2

-

puikiai  3 / excellent 3

LŠVK BS 0996/12, 2012.04.01, trispalvė/tricolor, t.: ALVARAS LABAS, m.: MAGRITA BERNIUKAS, veis./breeder Ž. Žygienė, sav./owner E. Dimaitytė.

24. PL JCH, PL CH, INTER CH FRYDERYK SWOBODNE ŻYCIE (FCI)

puikiai  1 / excellent 1, N, CAC, BOB

puikiai  1 / excellent 1, N, CAC, BOB

PKR.II-110743, 2012.04.16, trispalvė/tricolor, t.: FAVORIT VAN DE KLAVERHOEVE, m.: NIRVANA BERNENSKIE RANCZO, veis./breeder M. Matusiak, sav./owner M. Matusiak.

25. LT CH GOLD FENIX EOS EVERESTAS, p1

puikiai  4 / excellent 4

-

LŠVK BS 1306/13, 2013.06.22, trispalvė/tricolor, t.: SZÁRHEGYALJAI URANO, m.: SWEETY VAN DE WEYENBERG, veis./breeder D. Sakas, sav./owner D. Sakas.

26. LT-LV JCH, LT CH TORRES PERKŪNO SARGAS

puikiai  2 / excellent 2

puikiai  2 / excellent 2

LŠVK BS 0757/11, 2008.01.10, trispalvė/tricolor, t.: MAGLOD-FALVI X-MAN, m.: SHANET CEZAR BRIZO, veis./breeder I. Garlauskienė, sav./owner E. Šulcienė.

Veteranų klasė / Veteran class

27. LT-PL CH ALVARAS LABAS

puikiai  1 / excellent 1, VN

-

LŠVK BS 0433/08, 2011.02.07, trispalvė/tricolor, t.: EROTAS HERUS POSEIDONAS, m.: FORTUNATA EASY LIVING, veis./breeder J. Pakalnis, sav./owner A. Menčiūnienė.

KALĖS (Females)

Šuniukų klasė/ Baby class

28. LAVAZZA MANO MEILĖ

l.p. 1 / v.p. 1

l.p. 1 / v.p. 1

LŠVK BS 1852/16, 2015.12.05, trispalvė/tricolor, t.: MOUNTAIN CRYSTAL DREAM COME TRUE, m.: DORA IŠ ZIBALŲ, veis./breeder D. Budrys, sav./owner D. Budrys.

Mažylių klasė / Puppy class

29. LENA SWOBODNE ŻYCIE (FCI)

l.p. 1 / v.p. 1, Best puppy

l.p. 1 / v.p. 1, Best puppy

PKR.II-123321, 2015.10.16, trispalvė/tricolor, t.: MOUNTAIN CRYSTAL DIAMOND EXTRA RIVER, m.: NIRVANA BERNENSKIE RANCZO, veis./breeder M. Matusiak, sav./owner M. Matusiak.

Jaunimo klasė / Junior class

30. BGSKRETA ADRIA TERRA FELICITA

-

-

LV-35612/15, 2015.03.24, trispalvė/tricolor, t.: VILSONS TERRA FELICITA, m.: NIKE VON RODA BGSKRETA FIRST, veis./breeder L. Frisfelde, sav./owner L. Frisfelde.

31. BLUEBERRY PERKŪNO SARGAS

puikiai  4 / excellent 4

puikiai  3 / excellent 3

LŠVK BS 1805/15, 2015.06.16, trispalvė/tricolor, t.: GEORGEOUS MC. GREGOR VOM RUMMELSBACH, m.: SHANET CESAR BRIZO, veis./breeder I. Garlauskienė, sav./owner I. Garlauskienė.

32. KANDELA KALNŲ TALISMANAS

puikiai  3 / excellent 3

l.gerai 4 / v.good 4

LŠVK BS 1721/15, 2015.04.23, trispalvė/tricolor, t.: MARGARITA NIGRA LORD LANCELOT, m.: FRĖJA KALNŲ TALISMANAS, veis./breeder L. Kulikauskienė, sav./owner I. Tarnauskas.

33. MYSTIC BEAUTY RASOS PERLAI, p1

l.gerai / v.good

-

LŠVK BS 1682/15, 2015.02.07, trispalvė/tricolor, t.: ARMANI ROJAUS BERNAS, m.: FIESTA LA SIESTA RASOS PERLAI, veis./breeder R. Leonavičienė, sav./owner R. Leonavičienė.

34. MONTEGO BERNO ŽVAIGŽDĖ

l.gerai / v.good

l.gerai 5 / v.good 5

LŠVK BS 1811/15, 2015.06.27, trispalvė/tricolor, t.: MARGARITA NIGRA LORD LANCELOT, m.: GUCCI PERKŪNO SARGAS, veis./breeder Z. Lelienė, sav./owner R. Lelytė.

35. ZET ENERGY BERNO VEGA

puikiai  1 / excellent 1, JN, Best junior

puikiai  1 / excellent 1, JN, Best junior

LŠVK BS 1775/15, 2015.05.23, trispalvė/tricolor, t.: BERNINGTONS WIDUNDER, m.: DEVAEL APPLEBLOSSOM, veis./breeder E. Šulcienė, sav./owner E. Šulcienė.

36. ZPECTRA THE SUNSHINE BERNO VEGA

puikiai  2 / excellent 2

puikiai  2 / excellent 2

LŠVK BS 1777/15, 2015.05.23, trispalvė/tricolor, t.: BERNINGTONS WIDUNDER, m.: DEVAEL APPLEBLOSSOM, veis./breeder E. Šulcienė, sav./owner I. Garlauskienė.

Pereinama klasė/ Intermediate class

37. LT-LV JCH EBONY ALPEJSKI SEN

puikiai  3 / excellent 3

puikiai  3 / excellent 3

LŠVK BS 1622/15, 2014.09.19, trispalvė/tricolor, t.: LADY XIERA'S BOBA FETT, m.: BELLE STAR ALPENSKI SEN, veis./breeder A. Zawadska, sav./owner V. Liaugminaitė.

38. KONFETI DUOK LABAS

puikiai  2 / excellent 2

puikiai  1 / excellent 1, CAC

LŠVK BS 1641/15, 2014.12.09, trispalvė/tricolor, t.: RIDON HENNET ILLINOIS, m.: ESHLI EXACTA DUOK LABAS, veis./breeder J.Pakalnis, sav./owner J.Pakalnis.

39. KSENA KALNŲ ŠUO

puikiai  1 / excellent 1, CAC

puikiai  2 / excellent 2

LŠVK BS 1521/14, 2014.05.30, trispalvė/tricolor, t.: MILBU REGINALD, m.: DOLORES KALNŲ MAGIJA, veis./breeder I. Tarnauskas, sav./owner I. Tarnauskas.

33. MYSTIC BEAUTY RASOS PERLAI, p2

-

l.gerai 4 / v.good 4

LŠVK BS 1682/15, 2015.02.07, trispalvė/tricolor, t.: ARMANI ROJAUS BERNAS, m.: FIESTA LA SIESTA RASOS PERLAI, veis./breeder R. Leonavičienė, sav./owner R. Leonavičienė.

Atvira klasė/ Open class

47. Junior World Winner 2014, LT CH, LV CH, LT JCH, EST JCH BOTTEGA VENETA ROJAUS BERNAS, p2

-

puikiai  1 / excellent 1, CAC, N, BOS

LŠVK BS 0623/10, 2010.01.16, trispalvė/tricolor, t.: JOYEUROPE VAN'T STOKERYBOS, m.: JOSJE VAN'T STOKERYBOS, veis./breeder E. Piskunovas, sav./owner E. Piskunovas.

40. Junior World Winner 2015, LT -LV JCH, LT-LV CH CARRERA ROJAUS BERNAS, p1

puikiai  1 / excellent 1, CAC, N, BOS

-

LŠVK BS 1438/14, 23/02/2014, trispalvė/tricolor, t.: KRONBLOMMAS MACDUFF, m.: JOSJE VAN'T STOKERYBOS, veis./breeder E. Piskunovas, sav./owner E. Piskunovas.

41. CHERRY TRISPALVIS ŽAISMAS

puikiai  4 / excellent 4

l.gerai / v.good

LŠVK BS 1360/14, 2013.11.10, trispalvė/tricolor, t.: BERNTIERS AMUSING FELLOW, m.: AIGA TRISPALVIS ŽAISMAS, veis./breeder D. Pravilionis, sav./owner D. Pravilionis.

42. GUCCI PERKUNO SARGAS

l.gerai / v.good

puikiai  4 / excellent 4

LŠVK BS 1251/13, 2013.05.01, trispalvė/tricolor, t.: TREY VON ROMANSHOF, m.: SHANET CESAR BRIZO, veis./breeder I. Garlauskienė, sav./owner R. Lelytė.

43. MILBU GALATEA PLEASURE

l.gerai / v.good

l.gerai / v.good

LV-BG-821/14, 2014.01.03, trispalvė/tricolor, t.: FORTUNEIA TRACE OF MOONLIGHT, m.: MILBU GALATEA, veis./breeder M. Buša, sav./owner I. Cirule.

44. OVACIA ALPIŲ SLĖNIS

puikiai  3 / excellent 3

puikiai  3 / excellent 3

LŠVK BS 1002/12, 2012.04.25, trispalvė/tricolor, t.: HENRI VAN‘T STOKERYBOS, m.: BARONA AGLUONA, veis./breeder A. Tunaitytė, sav./owner R. Elzbergienė.

45. VENEZIA ALPIŲ SLĖNIS

puikiai  2 / excellent 2

puikiai  2 / excellent 2

LŠVK BS 1327/13, 2013.07.22, trispalvė/tricolor, t.: KRONBLOMMAS JONATHAN, m.: ROSCHEL ALPIŲ SLĖNIS, veis./breeder A. Tunaitytė, sav./owner R. & A. Stonkai.

69. RĖJA TRISPALVĖ GUOSTA

LŠVK BS 1072/12, 2012.08.11, trispalvė/tricolor, t.: LAMBERT TASMANSKA ELITTE, m.: ATANGA TRISPALVIS ŽAISMAS, veis./breeder K. Klizas, sav./owner G. Klizas.

l.gerai / v.good

puikiai / excellent

70. RUMBA TRISPALVĖ GUOSTA

LŠVK BS 1068/12, 2012.08.11, trispalvė/tricolor, t.: LAMBERT TASMANSKA ELITTE, m.: ATANGA TRISPALVIS ŽAISMAS, veis./breeder K. Klizas, sav./owner G. Klizas.

 

puikiai / excellent

l.gerai / v.good

Čempionų klasė/ Champion class

46. LT-LV JCH, LT-PL CH AGRA AUKSO GOJUS

puikiai  2 / excellent 2

puikiai  2 / excellent 2

LŠVK BS 0731/10, 2010.09.30, trispalvė/tricolor, t.: SZARHEGYALJAI URANO, m.: NAOMI ALPIŲ SLĖNIS, veis./breeder V. Kovalčiuk, sav./owner J. Dudina.

47. Junior World Winner 2014, LT CH, LV CH, LT JCH, EST JCH BOTTEGA VENETA ROJAUS BERNAS, p1

puikiai  1 / excellent 1, CAC

-

LŠVK BS 0623/10, 2010.01.16, trispalvė/tricolor, t.: JOYEUROPE VAN'T STOKERYBOS, m.: JOSJE VAN'T STOKERYBOS, veis./breeder E. Piskunovas, sav./owner E. Piskunovas.

40. Junior World Winner 2015, LT -LV JCH, LT-LV CH CARRERA ROJAUS BERNAS, p2

-

puikiai  1 / excellent 1

LŠVK BS 1438/14, 23/02/2014, trispalvė/tricolor, t.: KRONBLOMMAS MACDUFF, m.: JOSJE VAN'T STOKERYBOS, veis./breeder E. Piskunovas, sav./owner E. Piskunovas.

Veteranų klasė/ Veteran class

48. LAURA ANITA

puikiai  1 / excellent 1, VN, Best veteran

puikiai  1 / excellent 1, VN, Best veteran

RKF 2242055, 2008.03.22, trispalvė/tricolor, t.: GRAF GENRIH IZ DONSKOY LIBERII, m.: ANTUANETTA ANNITA DOMINIK, veis./breeder Sakharova, sav./owner Lukanina.

       

 

DIDIEJI ŠVEICARŲ ZENENHUNDAI

Grosser Schweizer Sennenhund / Great Swiss Mountain Dog

PATINAI (Males)

2016-05-14

Judge: Terezia Gargušova

2016-05-15

Judge: Jana Štefancova

Jaunimo klasė / Junior class

49. SANBIRDS REBUS, p2

l.gerai / v.good

-

RKF 4224819, 2015.03.31, trispalvė/tricolor, t.: SANT-ESTIVA DANILA, m.: SPLENDID THREE COLOR GAYANA, veis./breeder A.Samkotryasova, sav./owner M.Emelina.

Pereinama klasė/ Intermediate class

50. LV-LT-EE JCH LEBRON LACOSTE BALTIC STORY, p1

-

l.gerai / v.good

LV-34082t14, 2014.07.29, trispalvė/tricolor, t.: GIORGIO ARMANI FROM SWISS STAR, m.: KOROLEVSTVO GORNIH PSOV TIGRA, veis./breeder S. Kaleja, sav./owner A. Krekis.

Atvira klasė/ Open class

51. ATAS, p1

puikiai / excellent, CAC

-

LŠVK GSS 0041/10, 2010.08.25, trispalvė/tricolor, t.: ATUMS FARAOME BRAITENNART, m.: ACANA ZLOTA NIMFA, veis./breeder G. Grušauskas, sav./owner A. Pečiulytė.

52. LT-LV-EST-BY-BALT JCH, LT-LV CH KRAFT SWISS DREAM, p2

-

puikiai 1/ excellent 1, CAC, N, BOB

LŠVK GSS 0055/12, 2012.01.02, trispalvė/tricolor, t.: BLARE DREAM‘S OF CATHRINE, m.: KOROLEVSTVO GORNIH PSOV TIGRA, veis./breeder S. Kaleja, sav./owner A. Bruzgytė.

Čempionų klasė/ Champion class

53. LT JCH, LT-LV-BY-RU-RKF-BALT-INTER-KL CH ATUMS FARAOME BRAITENNART, p1

l.gerai 2/ v.good 2

-

LŠVK GSS0018/08, 2008.05.21, trispalvė/tricolor, t.: FARAO FROM SWISS STAR, m.: META SEDULA, veis./breeder I. Eglite, sav./owner D. Šeibakas.

54. PL-INTER CH ASTOR FESTINA LENTE

puikiai 1/ excellent 1, CAC, N, BOS

puikiai 1/ excellent 1, CAC

PKR-II-104301 84120/I/09, 2009.11.10, trispalvė/tricolor, t.: MATTERHORN'S CATCH FIRE VASILISK, m.: KORONA ROSSI CHAROVNITSA, veis./breeder Mamigonyan E. & Bakun N., sav./owner A. Andryenko.

52. LT-LV-EST-BY-BALT JCH, LT-LV CH KRAFT SWISS DREAM, p1

-

-

LŠVK GSS 0055/12, 2012.01.02, trispalvė/tricolor, t.: BLARE DREAM‘S OF CATHRINE, m.: KOROLEVSTVO GORNIH PSOV TIGRA, veis./breeder S. Kaleja, sav./owner A. Bruzgytė.

KALĖS (Females)

Šuniukų klasė / Baby class

55. SENT FROM CALLISTO NUO AGNIS

l.p. / v.p., Best baby

p.  / p.

LSVK GSS 0A75116, 2015.12.22, trispalvė/tricolor, t.: KRAFT SWISS DREAM, m.: TONIKA NUO SEDULOS, veis./breeder J. Dembskienė, sav./owner A. Kirkickaitė ir A. Arūna.

Jaunimo klasė / Junior class

56. EST-BY JCH IMPALA FROM CANIS STAR, p1

Puikiai / excellent,  JN, Best junior

-

CMKU/VPS/2339/15, BCN058-000007, 2015.01.13, trispalvė/tricolor, t.: RAMMSTEIN FROM SWISS STAR, m.: DEIZI LISIA PRZELEEZ, veis./breeder M. Kourilova, sav./owner E. Ignatok.

57. NANA OF NEVERLANDS ZLOTA NIMFA

-

-

LŠVK GSS 0071/15, 2015.03.02, trispalvė/tricolor, t.: FESTINA LENTE ASTOR, m.: DIANA ZLOTA NIMFA, veis./breeder A. Andryjenko, sav./owner L. Žilėnienė.

58. SANBIRDS RYABINKA BERRY, p2

-

Puikiai / excellent,  JN, Best junior

RKF 4224827, 2015.03.31, trispalvė/tricolor, t.: SANT-ESTIVA DANILA, m.: SPLENDID THREE COLOR GAYANA, veis./breeder A.Samkotryasova, sav./owner M.Emelina.

Preinama klasė / Intermediate class

56. EST-BY JCH IMPALA FROM CANIS STAR, p2

-

Puikiai / excellent,  CAC

CMKU/VPS/2339/15, BCN058-000007, 2015.01.13, trispalvė/tricolor, t.: RAMMSTEIN FROM SWISS STAR, m.: DEIZI LISIA PRZELEEZ, veis./breeder M. Kourilova, sav./owner E. Ignatok.

 Čempionų klasė/ Champion class

59. PL-INTER CH FESTINA LENTE TSARSKAYA OSOBA

Puikiai / excellent, CAC, N, BOB

Puikiai / excellent,  CAC, N, BOS

PKR-II-006292, 2010.02.05, trispalvė/tricolor, tMATTERHORN'S CATCH FIRE VASILISK, m.: KOROLEVSTVO GORNIH PSOV CASSIOPEAA, veis./breeder N.  Bakun, sav./owner A. Andryenko.

60. KOROLEVSTVO GORNIH PSOV MAVRIK

-

-

PKO 37537436 / BCN 058-000006, 2013.10.10, trispalvė/tricolor, t.: GRAND VENCEDOR GREIFEN, m.: KOROLEVSTVO GORNIH PSOV FAINA, veis./breeder N. E. Lin, sav./owner E. Ignatok.

 

ENTLEBUCHO ZENENHUNDAI

Entlebucher Sennenhund / Entlebuch Cattle Dog

2016-05-14

Judge: Terezia Gargušova

2016-05-15

Judge: Jana Štefancova

PATINAI (Males)

Jaunimo klasė / Junior class

61. KISS OF LIFE KENDALL ŽORSKA PRIMA

Puikiai / excellent,  JN, Best junior

Puikiai / excellent,  JN, Best junior

LV-EG-9/15, PKR.II-120896 D, 2015.02.04, trispalvė/tricolor, t.: HUNTER V. BOGENTHAL, m.: SOFFI ŽORSKA PRIMA, veis./breeder A. Szymura, sav./owner Ž. Volodjonoka.

Atvira klasė / Open class

62. KOROLEVSTVO GORNIH PSOV OCEAN

Puikiai / excellent, CAC

Puikiai / excellent, CAC

RKF 3930219, 2014.05.18, trispalvė/tricolor, t.: HUNTER V.BOGENTHAL, m.: KOROLEVSTVO GORNIH PSOV PEGGI, veis./breeder N.Lin, sav./owner A. Pogudina.

Čempionų klasė/ Champion class

63. BOHUN Z ZAMKOWEGO GRODU

Puikiai 1/ excellent 1, CAC, N, BOB

Puikiai 1/ excellent 1, CAC, N, BOB

PKR.II-116220D, 2013.09.30, trispalvė/tricolor, t.: HUNTER V.BOGENTHAL, m.: CELINA PORAZYNIANKA, veis./breeder B.Skibinska, sav./owner B.Skibinska.

64. KOROLEVSTVO GORNIH PSOV BILBO

l.gerai 2/ v.good 2

Puikiai 2/ excellent 2

RKF 2924155, 2011.01.13, trispalvė/tricolor, t.: IAS V.H.BRESSERSHOF, m.: KOROLEVSTVO GORNIH PSOV ALISA, veis./breeder N.Lin, sav./owner S. Pogudin.

KALĖS (Females)

Jaunimo klasė / Junior class

65. DINNA Z DAMKOWEGO GRODU

Puikiai / excellent,  JN, BOS

Puikiai / excellent,  JN, BOS

PKR.II-121155D, 2015.01.15, trispalvė/tricolor, t.: HUNTER V.BOGENTHAL, m.: IRINA SCHASTIE EVROPY, veis./breeder B. Skibinska, sav./owner B. Skibinska.

Atvira klasė / Open class

66. LUNA

l.gerai 2/ v.good 2

l.gerai 2/ v.good 2

LŠVK ETS 0031/12, 2012.06.07, trispalvė/tricolor, t.: KALVIN HALLA VON DER HASLERE, m.: AVIVA INTERPOLA, veis./breeder A. Seviakov, sav./owner A. Kaminskas.

67. SCHASTIE EVROPY IN BARZO VTOROE

l.gerai 1/ v.good 1

l.gerai 1/ v.good 1

RKF 3498609, 2012.10.27, trispalvė/tricolor, t.: FIDEL UITT HOLLANDSE ENTLINEST, m.: KINTA KAUKURAS, veis./breeder Lukanina, sav./owner Lukanina.

 

APENCELIO ZENENHUNDAI

Appenzell Sennenhund / Appenzell Cattle Dog

2016-05-14

Judge: Terezia Gargušova

2016-05-15

Judge: Jana Štefancova

KALĖS (Females)

Atvira klasė / Open class

68. ZAHRA FROM BALIHARA RANCH

-

-

LŠVK APS 0001/14, 2014.04.23, trispalvė/tricolor, t.: ALEX DAKAM, m.: PANDORA FROM BALIHARA RANCH, veis./breeder J. Štefancova, sav./owner I. Rauktytė.

 

 

 

2016-05-14

2016-05-15

GRAŽIAUSIAS PARODOS ŠUNIUKAS / BEST IN SHOW BABY

1. FOREVER UNIQUE ROJAUS BERNAS

2. SENT FROM CALLISTO NUO AGNIS

1. FOREVER UNIQUE ROJAUS

GRAŽIAUSIAS PARODOS MAŽYLIS / BEST IN SHOW PUPPY

1. LENA SWOBODNE ŻYCIE (FCI)

1. LENA SWOBODNE ŻYCIE (FCI)

GRAŽIAUSIAS PARODOS VETERANAS / BEST IN SHOW VETERAN

1. LAURA ANITA

1. LAURA ANITA

GRAŽIAUSIAS PARODOS JAUNIMAS / BEST IN SHOW JUNIOR

1. ZET ENERGY BERNO VEGA

2. IMPALA FROM CANIS STAR

3. KISS OF LIFE KENDALL ŽORSKA PRIMA

1. KISS OF LIFE KENDALL

2. ZET ENERGY BERNO VEGA

 

GRAŽIAUSIAS PARODOS ŠUO / BEST IN SHOW

1. FRYDERYK SWOBODNE ŻYCIE (FCI)

2. FESTINA LENTE TSARSKAYA OSOBA

3. BOHUN Z ZAMKOWEGO GRODU

1. FRYDERYK SWOBODNE ŻYCIE (FCI)

2. BOHUN Z ZAMKOWEGO GRODU



Skaityti 5471 kartai Atnaujinta 16 rugsėjo 02, Penktadienis 07:36