16 gegužės 03, Antradienis 12:24

Klubo parodų programa bei savininkų sąrašai! Agenda and owners lists of club shows!

Parašė 

 

 

 

Skelbiame klubo parodų Trakuose programą bei savininkų sąrašus! 

Agenda and owners lists of our club shows in Trakai! 

 

 

 

 

Klubo nugalėtojas'2016 ir Slėnio taurė'2016

Club winner'2016 and Slėnis cup'2016

2016.05.14-15

Trakai

Sveikatinimo ir poilsio parkas "Slėnis" / Wellness & relax park Slėnis,

Slėnio g. 1, Trakai, Lietuva

 

 

 

Teisėjauja – 2016.05.14 Evgenia Fedorovicheva (Rusija) ir Terézia Gargušová (Slovakija),

2016.05.15 Jana Štefancova (Slovakija)

Judge – 2016.05.14 Evgenia Fedorovicheva (Russia) and Terézia Gargušová (Slovakia),

2016.05.15 Jana Štefancova (Slovakia)

PROGAMA / PROGRAM

 

 

5/14/2016 Klubo nugalėtojas'2016

5/15/2016 Slėnio taurė'2016

Pradžia / Starts at

10 val.

10 val.

Sveikinimo žodis / Welcome speech

10-10.05 val.

10-10.05 val.

Berno zenenhundai / Berner Sennenhund

10.05-13.05 val.

10.05-12.55 val.

Didieji šveicarų zenenhundai / Grosser Schweizer Sennenhund

13.05 - 13-45

12.55-13.35

Entlebucho zenenhundai / Entlebucher Sennenhund

13.45-14.15

13.35-14.05

Apencelio zenenhundai / Appenzeller Sennenhund

14.15-14.20

14.05-14.10

Konkursas vaikas ir šuo / Child and dog competition

14.20-14.30

14.10-14.20

Pietų pertrauka / Lunch break

14.30-15.30

14.20-15.20

Jaunųjų vedlių konkursas / Junior handler competition

15.30-16.10

15.20-16.00

Porų konkursas / Brace competition

16.10-16.15

16.00-16.05

Veislynų konkursas / Kennel competition

16.15-16-25

16.05-16-15

Gražiausio parodos šuniuko rinkimai / Best in show Baby

16.25-16.35

16.15-16-25

Gražiausio parodos mažylio rinkimai / Best in show Puppy

16.35-16.45

16.25-16.35

Gražiausio parodos veterano rinkimai / Best in show Veteran

16.45-16.55

16.35-16.45

Gražiausio parodos jaunimo rinkimai / Best in show Junior

16.55-17.05

16.45-17.00

Gražiausio parodos šuns rinkimai / Best in show

17.05-17.20

17.00-18.15

Laisvas laikas / Free time

17.30-19.00

 

Diskusija su pirmos dienos teisėjais / Discussion with first day judges

19.00-20.30

 

 

VEISLYNŲ KONKURSAS / KENNEL COMPETITION

 

1.      Berno zenenhundai, Perkūno sargas, I. Garlauskienė

2.      Berno zenenhundai, Rojaus bernas, E. Piskunovas

 

 

PORŲ KONKURSAS / BRACE COMPETITION

 

1.      Berno zenenhundai, sav. E. Šulcienė

Zeus God of Sky Berno Vega

Zet Energy Berno Vega

2.  Berno zenenhundai, sav. J.Dudina

Agros lobis Hermann Barbar

Agra Aukso gojus

 

 

VEDLIŲ KONKURSAS / JUNIOR HANDLER COMPETITION

 

Jaunesnioji amžiaus grupė (nuo 7 iki 9 metų)

1. Jekaterina Sukovaticyna

 Vidurinioji amžiaus grupė (nuo 10 iki 13 metų)

2. Austėja Šulcaitė

3. Ditė Elzbergaitė

4. Gabija Staponaitė

5. Ineta  Stonkutė

6. Vakarė Daunaravičiūtė

Vyresnioji amžiaus grupė (nuo 14 iki 17 metų)

1. Evelina Stonkutė

2. Faustas Plotnikovas

3. Miglė Kazėnaitė

 

Savininkų sąrašai:

Owners lists:

  

2016-05-14:

   

2016-05-15:

 

A. Andryenko

54,59

A. Andryenko

54,59

A. Bruzgytė

52

A. Bruzgytė

52

A. Kaminskas

66

A. Kaminskas

66

A. Kirkickaitė ir A. Arūna

55

A. Kirkickaitė ir A. Arūna

55

A. Krekis

50

A. Krekis

50

A. Lyubimov

18

A. Lyubimov

18

A. Menčiūnienė

27

A. Menčiūnienė

27

A. Pečiulytė

51

A. Pogudina 

62

A. Pogudina 

62

B. Skibinska

63, 65

B. Skibinska

63, 65

D. Basava

3

D. Basava

3

D. Budrys

28

D. Budrys

28

D. Pravilionis

41

D. Pravilionis

41

E. Dimaitytė

17

D. Sakas

6, 25

E. Ignatok

56,  60

D. Šeibakas

53

E. Piskunovas

1, 40, 47

E. Dimaitytė

17

E. Piskunovas ir D. Pravilionis

12

E. Ignatok

56,  60

E. Šulciene

11, 26, 35

E. Piskunovas

1, 40, 47

G. Gritėnienė

2

E. Piskunovas ir D. Pravilionis

12

G. Mickevičius

16

E. Šulciene

11, 26, 35

G. Skučienė

20

G. Gritėnienė

2

G. Staponienė

7

G. Mickevičius

16

I. Cirule

5, 43

G. Skučienė

20

I. Garlauskienė

31, 36

G. Staponienė

7

I. Tamulevičienė

15

I. Cirule

5, 43

I. Tarnauskas

10, 32, 39

I. Garlauskienė

31, 36

I. Žigonė

68

I. Tamulevičienė

15

J. Barauskaitė

13

I. Tarnauskas

10, 32, 39

J. Dudina

23, 46

I. Žigonė

68

J. Jonauskas

21

J. Barauskaitė

13

J. Pakalnis

14, 38

J. Dudina

23, 46

K. Lukanina

48, 67

J. Jonauskas

21

L. Frisfelde

30

J. Pakalnis

14, 38

L. Muzikante

9, 22

K. Lukanina

 48, 67

L. Žilėnienė

57

L. Frisfelde 

30

M. Matusiak

24, 29

L. Muzikante

9, 22

M. Emelina

49, 58

L. Žilėnienė

57

N. Osipova

8

M. Matusiak

24, 29

R. Elzbergienė

44

N. Osipova

8

R. ir A. Stonkai

45

R. Elzbergienė

44

R. Lelytė

34, 42

R. ir A. Stonkai

45

R. Leonavičienė

33

R. Lelytė

34, 42

S. Pahomi

19

R. Leonavičienė

33

S. Pogudin 

64

S. Pahomi

19

V. Liaugminaitė

37

S. Pogudin 

64

V. Mishota

4

V. Liaugminaitė

37

Ž. Volodjonoka

61

V. Mishota

4

   

Ž. Volodjonoka

61

   

 

 

  

Skaityti 4381 kartai Atnaujinta 16 gegužės 06, Penktadienis 06:49