15 gegužės 25, Pirmadienis 08:10

VII Specializuota Šveicarų Zenenhundų parodos rezultatai | VII Lithuanian Swiss Mountain Dogs Club Show results

Parašė 

Klubo parodos rezultatai

 

APENCELIO ZENENHUNDAI


Appenzell Sennenhund / Appenzell Cattle Dog

KALĖS (Females)

Jaunimo klasė / Junior class

1. ZAHRA FROM BALIHARA RANCH, puikiai 1 / ex. 1, KL JW’2015, BOB, BIS junior II, BIS II

LŠVK APS 0001/14, 2014.04.23, trispalvė/tricolor, t.: ALEX DAKAM, m.: PANDORA FROM BALIHARA RANCH, veis./breeder J. Štefancova, sav./owner I. Rauktytė.


ENTLEBUCHO ZENENHUNDAI

Entlebucher Sennenhund / Entlebuch Cattle Dog

PATINAI (Males)

Jaunimo klasė / Junior class

2. SWISS SECONDOS BASCHI, nedalyvavo / do not participate

LŠVK ETS 0036/14, 2014.03.22, trispalvė/tricolor, t.: HIGGINS VOM JORDANBACH, m.: ISONE UIT‘T HOLLANDSE ENTLINEST, veis./breeder M.Ruegg, sav./owner I. Jagelienė.

KALĖS (Females)

Atvira klasė / Open class

3. KRASA BELARUSI DANIEL' ANGELA, puikiai 1/ ex. 1, LT CAC, KL. W’2015, BOB

BCU 047-000035, 2013.03.27, trispalvė/tricolor, t.: KOROLEVSTVO GORNIH PSOV SHELL, m.: KINTA KAUKURAS, veis./breeder S. Rymashevskaya, sav./owner A. Basanets.

 

DIDIEJI ŠVEICARŲ ZENENHUNDAI

Grosser Schweizer Sennenhund / Great Swiss Mountain Dog

PATINAI (Males)

Mažylių klasė/ Puppy class

4. MEAFITON ERSTKLASSIGER RAMBOS, l. perspektyvus 1 / v. promising 1, Best puppy, BIS puppy

LŠVK GSS 0070/15, 2014.09.10, trispalvė/tricolor, t.: RAMMSTEIN FROM SWISS STAR, m.: MEAFITON BOSE, veis./breeder I. Eglite, sav./owner R. Orlaiskaitė.

Atvira klasė/ Open class

5. AIBAS, puikiai 1 / ex. 1, LT CAC

LŠVK GSS 0038/10, 2010.08.25, trispalvė/tricolor, t.: ATUMS FARAOME BRAITENNART, m.: ACANA ZLOTA NIMFA, veis./breeder G. Grušauskas, sav./owner J. Vasiljevienė.

Čempionų klasė/ Champion class

6. KRAFT SWISS DREAM, LT-LV-EST-BALT JCH, LT-LV CH, puikiai 1 / ex. 1, LT CAC, KL. W‘2015, BOB

LŠVK GSS 0055/12, 2012.01.02, trispalvė/tricolor, t.: BLARE DREAM‘S OF CATHRINE, m.: KOROLEVSTVO GORNIH PSOV TIGRA, veis./breeder S. Kaleja, sav./owner A. Bruzgytė.


BERNO ZENENHUNDAI

Berner Sennenhund / Bernese Mountain Dog

PATINAI (Males)

Šuniukų klasė/ Baby class

7. KARI KRIM DUOK LABAS, nedalyvavo / did not prticipate

LŠVK BS 1642/15, 2014.12.09, trispalvė/tricolor, t.: RIDON HENNET ILLINOIS, m.: ESHLI EXACTA DUOK LABAS, veis./breeder J. Pakalnis, sav./owner J. Pakalnis.

8. MARSAS KALNŲ ŠUO, l. perspektyvus / v. promising

LŠVK BS 1625/15, 2014.12.08, trispalvė/tricolor, t.: MILBU REGINALD, m.: BIRMA BOHEMIJOS ŽIBUTĖ, veis./breeder I. Tarnauskas, sav./owner V. Keraminas.

9. RIDON HENNET SPECIAL EXPORT, nedalyvavo / did not prticipate

LŠVK BS 1685/15,2014.12.23, trispalvė/tricolor, t.: JOYEUROPE VANT STOKERYBOS, m.:PRIVATE STEFAL MEICI TO RIDON HENNET, veis./breeder R. Suits, sav./owner G. Mickevičius.

Mažylių klasė/ Puppy class

10. INOJUS, l. perspektyvus / v. promising 1, Best puppy

LŠVK BS 1602/14, 2014.09.07, trispalvė/tricolor, t.: BOABASKERVILIS DINDŲ VAILOKAS, m.: PUSNĖ KALNALAUKIS, veis./breeder E. Vaitkūnas, sav./owner N. Bernotavičius.

11. IZARAS, perspektyvus 3 / promising 3

LŠVK BS 1600/14, 2014.09.07, trispalvė/tricolor, t.: BOA BASKERVILIS DINDŲ VAILOKAS, m.: PUSNĖ KALNALAUKIS, veis./breeder E. Vaitkūnas, sav./owner J. Barauskaitė.

12. MILBU INKOLINO FOR ČIURLIŲ KAMANĖ, perspektyvus 2 / promising 2

LŠVK BS 1645/15, 2014.09.18, trispalvė/tricolor, t.: OBELIX Z GORZYCKIEL ZAGRODY, m.: MILBU BEATRIX, veis./breeder M. Buša, sav./owner  G. Skučienė.

Jaunimo klasė/ Junior class

13. BRUCE MEŠKŲ DVARAS, puikiai / ex.

LŠVK BS 1416/14, 2014.01.06, trispalvė/tricolor, t.: LAMBERT TASMANSKA ELITTE, m.: AMBER BERNCOR, veis./breeder J. Zacharič, sav./owner J. Zacharič.

14. CHARMING BEAR TSEFEY, puikiai 1 / ex. 1, KL JW’2015, Best junior, BIS Junior I

RKF3947317, 2014.05.08, trispalvė/tricolor, t.: KRONBLOMMAS NABUCCO, m.: CHARMING BEAR URIEL, veis./breeder R. Jurges ir/and M. Tsepko, sav./owner E. Liubimova.

15. D'ARTAGNAN ROJAUS BERNAS, puikiai 2 / ex. 2

LŠVK BS 1580/14, 2014.07.29, trispalvė/tricolor, t.: BERNTIERS ON DEMAND, m.: JOLY VAN'T PACHTHOF, veis./breeder E.Piskunovas, sav./owner E.Piskunovas ir D. Pravilionis.

16. HOLD MY HAND FROM CHRISTOFLAND, puikiai / ex.

LŠVK BS1608/14, 2014.03.23, trispalvė/tricolor, t.: Sennenhund Rossii Senator, m.: LITTLE JAY QUEEN ELSA, veis./breeder H. Chovancova, sav./owner D. Pravilionis.

17. ILEX DUOK LABAS, puikiai 4 / ex. 4

BCU 045 - 0001291, 2013.12.27, trispalvė/tricolor, t.: BERNTIERS XL, m.: ESHLI EXACTA DUOK LABAS, veis./breeder J. Pakalnis, sav./owner H. Shubelko.

18. JARDAS KALNŲ ŠUO puikiai / ex.

LŠVK BS 1373/14, 2014.12.12, trispalvė/tricolor, t.: MILBU REGINALD, m.: BIRMA BOHEMIJOS ŽIBUTĖ, veis./breeder I. Tarnauskas, sav./owner V. Vanagas.

19. KAIMON GERHEIL AMADEUS, puikiai 3 / ex. 3

EST-02195/14, 2014.04.18, trispalvė/tricolor, t.: RIDON HENNET ILLINOIS, m.: CHEERYFLAME PATRICIA, veis./breeder M. Randmaa,Gerly-Reili Ereline, sav./owner M Randmaa, K. Nilov.

Pereinama klasė/ Intermediate class

20. FUNTAS, l.gerai 3 / v. good 3

LŠVK BS 1371/14, 2013.11.07, trispalvė/tricolor, t.: SZÁRHEGYALJAI URANO, m.: FAMOUS CLEO'S LADY TAI POSEIDONAS, veis./breeder L. Getautienė, sav./owner M. Olšauskas.

21. GOLD FENIX EOS EVERESTAS, puikiai 1 / ex. 1, LT CAC

LŠVK BS 1151/13, 2013.06.22, trispalvė/tricolor, t.: SZÁRHEGYALJAI URANO, m.: SWEETY VAN DE WEYENBERG, veis./breeder D. Sakas, sav./owner D. Sakas.

22. HUBBLE DUOK LABAS, LT JCH, puikiai 2 / ex. 2

LŠVK BS 1325/13, 2013.07.14, trispalvė/tricolor, t.: BERNTIERS XL, m.: EFFIGY EXCELLENCE DUOK LABAS, veis./breeder J. Pakalnis, sav./owner A. Povilaitienė.

Atvira klasė/ Open class

23. AGROS LOBIS HERMANN BARBAR, LT JCH, puikiai 3 / ex. 3

LŠVK BS 1173/13, 2011.02.07, trispalvė/tricolor, t.: BARBARIAN BARBAROSSA ALTURA, m.: AGRA AUKSO GOJUS, veis./breeder J.Dudina, sav./owner J.Dudina.

24. ATLANTIS BERNO LAIMĖ, LT JCH, puikiai 4 / ex. 4

LŠVK BS 0996/12, 2012.04.01, trispalvė/tricolor, t.: ALVARAS LABAS, m.: MAGRITA BERNIUKAS, veis./breeder Ž. Žygienė, sav./owner E. Dimaitytė.

25. BOA BASKERVILIS DINDŲ VAILOKAS, puikiai / ex.

LŠVK BS 1044/12, 2012.07.17, trispalvė/tricolor, t.: INGOT Z DEIKOWEJ DOLINY, m.: GOTA ŠVELNUMAS, veis./breeder D. Gasiūnas, sav./owner D. Gasiūnas.

26. FORTUNEIA UNCLE ARAMIS, puikiai 1 / ex. 1, LT CAC

EST00611/13 (130/13), 2012.12.02, trispalvė/tricolor, t.: GORDAS AGLUONA, m.: GANDI STROZ ZAGRODY, veis./breeder Riina Jurgens & Eve Tamm, sav./owner R. Jurgens & A. Amirhanova.

27. GRIMALDI VON HAUS HIMER, puikiai 2 / ex. 2

LŠVK BS 0878/11, 2011.06.18, trispalvė/tricolor, t.: DIEGO DE LUXE VON HAUS HIMER, m.: CONTE VENETO GIPSY QUEEN, veis./breeder B. Himer, sav./owner E. Morkaitis.

Čempionų klasė/ Champion class

28. AKSELIS DINDŲ VAILOKAS, LT LT-LV JCH, LT-LV-EE BALT CH, puikiai 4 / ex. 4

LŠVK BS 0895/11, 2011.09.01, trispalvė/tricolor, t.: SZARHEGYALJAI URANO, m.: GOTA ŠVELNUMAS, veis./breeder D. Gasiūnas, sav./owner D. Gasiūnas.

29. ARMANI ROJAUS BERNAS, LT CH, LT JCH, EST JCH, LV JCH, BALT JCH, puikiai 2 / ex. 2

LŠVK BS 1152/13, 2012.12.21, trispalvė/tricolor, t.: KRONBLOMMAS MACDUFF, m.: JOLY VAN'T PACHTHOF, veis./breeder E. Piskunovas, sav./owner E. Piskunovas.

30. CHARMING BEAR JACOBS MONARH, RUS CH, puikiai / ex.

RKF2957686, 2011.03.06, trispalvė/tricolor, t.: ARISTOKRATAS KLEO‘S TAI POSEIDONAS, m.: CHARMING BEAR BONETTA, veis./breeder M. Tsepko, sav./owner E. Liubimova & M. Tsepko.

31. LAMBERT TASMANSKA ELITTE, LT LV BY PL CH, puikiai 3 / ex. 3

LŠVK BS 0627/10, 2008.06.07, trispalvė/tricolor, t.: B-AZTEK MOCNY AKORD, m.: MOKRA TASMANSKA ELITTE, veis./breeder M. Gryla, sav./owner L. Bogdanovičienė.

32. OBELIX Z GORZYCKIEJ ZAGRODY, CIB; LT JCH; LV JCH; EST JCH; BALT JCH; LT CH; LV CH; EST CH; BALT CH, puikiai 1 / ex. 1, LT CAC, KL. W’2015, BOB, BIS I

LŠVK BS 0840/11, 2011.02.02, trispalvė/tricolor, t.: SUPER FOOT ELYSIAN GARDEN SOTEL, m.: ATENA CHERRYLADY, veis./breeder I. Balcerzak, sav./owner E. Morkaitis.

33. TORRES PERKŪNO SARGAS, LT JCH, LV JCH, LT CH, puikiai / ex.

LŠVK BS 0757/11, 2010.12.25, trispalvė/tricolor, t.: MAGLOD-FALVI X-MAN, m.: SHANET CEZAR BRIZO, veis./breeder I. Garlauskienė, sav./owner E. Šulcienė.

KALĖS (Females)

Šuniukų klasė/ Baby class

34. ARFA IŠTIKIMYBĖS SIMBOLIS, l. perspektyvi 1 / v. promising 1, Best baby, BIS Baby I

LŠVK BS 1640/15, 2014.12.24, trispalvė/tricolor, t.: MILBU REGINALD, m.: FORTUNE FAVOURS RASOS PERLAI, veis./breeder E. Macijauskaitė, sav./owner I. Tarnauskas.

35. KONFETI DUOK LABAS nedalyvavo / did not participate

LŠVK BS 1641/15, 2014.12.09, trispalvė/tricolor, t.: RIDON HENNET ILLINOIS, m.: ESHLI EXACTA DUOK LABAS, veis./breeder J. Pakalnis, sav./owner J. Pakalnis.

Mažylių klasė/ Puppy class

36. EBONY ALPEJSKI  SEN, l. Perspektyvi 1 / v. promising 1

LŠVK BS 1622/15, 2014.09.19, trispalvė/tricolor, t.: LADY XIERA‘S BOBA FETT, m.: BELLE STAR ALPEJSKI SEN, veis./breeder A. Zawadzka, sav./owner V. Liaugminaitė.

37. IZARRA, be įvertinimo / no expertise

LŠVK BS 1597/14, 2014.09.07, trispalvė/tricolor, t.: BOA BASKERVILIS DINDŲ VAILOKAS, m.: PUSNĖ KALNALAUKIS, veis./breeder E. Vaitkūnas, sav./owner N. Eigelis.

Jaunimo klasė/ Junior class

38. BAGHIRA MEŠKŲ DVARAS, puikiai / ex.

LŠVK BS 1420/14, 2014.09.07, trispalvė/tricolor, t.: LAMBERT TASMANSKA ELITTE, m.: AMBER BERNCOR, veis./breeder J. Zacharič, sav./owner J. Zacharič.

39. BALTIK BERN BASTIA nedalyvavo / did nor participate

RKF4001608, 2014.07.14, trispalvė/tricolor, t.: BERNERDALENS JACKPOT, m.: KALIFA VAN‘T STOKERYBOS, veis./breeder L.A. Smyk, sav./owner A. Amirhanova.

40. BELLA CRUZ ŠALTANOSIS DRAUGAS, puikiai / ex.

LŠVK BS 1418/14, 2014.01.14, trispalvė/tricolor, t.: GRIMALDI VON HAUS HIMER, m.: MIJA KALNŲ PERLAS, veis./breeder G. Staponienė, sav./owner G. Staponienė.

41. BERNARDETTE MEŠKŲ DVARAS, l. gerai / v. good

LŠVK BS 1418/14, 2014.01.06, trispalvė/tricolor, t.: LAMBERT TASMANSKA ELITTE, m.: AMBER BERNCOR, veis./breeder J. Zacharič, sav./owner J. Zacharič.

42. CARRERA ROJAUS BERNAS, puikiai 1 / ex. 1, KL. JW’2015

LŠVK BS 1438/14, 2014.02.23, trispalvė/tricolor, t.: KRONBLOMMAS MACDUFF, m.: JOSJE VAN'T STOKERYBOS, veis./breeder E. Piskunovas, sav./owner E. Piskunovas.

43. IDA LOVE EOS EVERESTAS, puikiai 2 / ex. 2

LŠVK BS 1536/14, 2014.06.06, trispalvė/tricolor, t.: ALGRAND BERNI VASHINGTON, m.: SARA Z WITOBELSKIEJ PRZYSTANI, veis./breeder D. Sakas, sav./owner D. Sakas.

44. KAIMON GERHEIL ALICE, puikiai 4 / ex. 4

EST-02194/14, 2014.04.18, trispalvė/tricolor, t.: RIDON HENNET ILLINOIS, m.: CHEERYFLAME PATRICIA, veis./breeder M. Randmaa, Gerly-Reili Ereline, sav./owner M. Randmaa, K.Rebel.

45. KAIMON GERHEIL ARIEL, nedalyvavo / did not participate

EST-02193/14, 2014.04.18, trispalvė/tricolor, t.: RIDON HENNET ILLINOIS, m.: CHEERYFLAME PATRICIA, veis./breeder M. Randmaa, Gerly-Reili Ereline, sav./owner M. & H. Randmaa.

46. KSENA KALNŲ ŠUO, puikiai / ex. 

LŠVK BS 1521/14, 2014.05.30, trispalvė/tricolor, t.: MILBU REGINALD, m.: DOLORES KALNŲ MAGIJA, veis./breeder I. Tarnauskas, sav./owner I. Tarnauskas.

47. SAMANĖ KALNŲ TALISMANAS, l. gerai / v. good

LŠVK BS 1443/14, 2014.03.12, trispalvė/tricolor, t.: GRIMALDI VON HAUS HIMER, m.: FRĖJA KALNŲ TALISMANAS, veis./breeder L. Kulikauskienė, sav./owner L. Ramelytė.

48. VENUS TO HENNET PRIDE ADORABLE, puikiai 3 / ex. 3

EST-03309/14, 2014.04.26, trispalvė/tricolor, t.: YOYO V.'T RIJKENSPARK, m.: FRESSIA ADORABLE DUOK LABAS, veis./breeder S. Janite, sav./owner M. Randmaa & R. Suits.

49. WGF BLACK ROCKIT AMARA MALIA, LT JCH, puikiai / ex.

LŠVK BS 1495/14, 2014.04.21, trispalvė/tricolor, t.: RIDON HENNET JAZZ, m.: WITH GALANTHUS FANELLE, veis./breeder T. Rennik, sav./owner E. Šulcienė.

Pereinama klasė/ Intermediate class

50. Dreams Come True From Berno Manija, puikiai 1 / ex. 1, LT CAC

LŠVK BS 1348/13, 2013.11.02, trispalvė/tricolor, t.: EMILLION VAN‘T RIJKENSPARK, m.: BAZUKA LABAS, veis./breeder E. Želtotrubovė, sav./owner E. Želtotrubovė.

51. UNA EOS EVERESTAS BERNENSKIE RANCZO nedalyvavo / did not participate

LŠVK BS 1409/14, 2013.08.08, trispalvė/tricolor, t.: DENVER ELEUTERIA, m.: POEZIA  BERNENSKIE RANCZO, veis./breeder K. Jacek Janiszewscy, sav./owner D. Sakas.

52. URIKA ALPIŲ SLĖNIS, puikiai 2 / ex. 2

LŠVK BS 1277/13, 2013.05.26, trispalvė/tricolor, t.: FUNNY BANNY BELPORTO, m.: KAMENSKII ALIANS PROSTO MECHTA, veis./breeder A. Tunaitytė, sav./owner G. Radzevičius ir R. Leonavičienė.

53. ZOREL ALPIŲ SLĖNIS, LT JCH, puikiai 3 / ex. 3

LŠVK BS 1285/13, 2013.05.25, trispalvė/tricolor, t.: FLAMES OF STEAL FROM ORSINA‘S LAND, m.: BARONA AGLUONA, veis./breeder A. Tunaitytė, sav./owner A. Tunaitytė.

Atvira klasė/ Open class

54. Bottega Veneta Rojaus Bernas, LT JCH, EST JCH, LT CH, puikiai 1 / ex. 1, LT CAC

LŠVK BS 1198/13, 2013.03.03, trispalvė/tricolor, t.: JOYEUROPE VAN'T STOKERYBOS, m.: JOSJE VAN'T STOKERYBOS, veis./breeder E. Piskunovas, sav./owner E. Piskunovas.

55. CHERRY TRISPALVIS ŽAISMAS, puikiai 3 / ex. 3

LŠVK BS 1360/14, 2013.11.10, trispalvė/tricolor, t.: BERNTIERS AMUSING FELLOW, m.: AIGA TRISPALVIS ŽAISMAS, veis./breeder D. Pravilionis, sav./owner D. Pravilionis.

56. OVACIA ALPIŲ SLĖNIS, puikiai / ex. 2

LŠVK BS 1002/12, 2012.04.25, trispalvė/tricolor, t.: HENRI VAN‘T STOKERYBOS, m.: BARONA AGLUONA, veis./breeder A. Tunaitytė, sav./owner R. Elzbergienė.

57. TIARA KALNŲ TALISMANAS, l. gerai / v. good

LŠVK BS 1206/13, 2013.02.13, trispalvė/tricolor, t.: OBELYX Z GORZYCKIEJ ZAGRODY, m.: FRĖJA KALNŲ TALISMANAS, veis./breeder L. Kulikauskienė, sav./owner L. Ramelytė.

Čempionų klasė/ Champion class

58. ARLETA BERNO MANIJA, BALTIC JCH, LT – LV – EST – BALTIC CH, BALT W’ 2013, 2014, puikiai 2 / ex. 2

LŠVK BS 0807/11, 2011.02.07, trispalvė/tricolor, t.: ODYSSEUS, m.: BAZUKA LABAS, veis./breeder E. Želtotrubovė, sav./owner R. Macijauskienė.

59. JOLY VAN'T PACHTHOF, CIB, LT JCH, LV JCH, EST JCH, BALT JCH, BY JCH, LT KL. N'2013, LT KL. N.'2011

LT CH, LV CH, EST CH, BALT CH, BY CH, RU CH, RKF CH, LT KL CH, PL CH, nealyvavo / did not participate

LŠVK BS 0623/10, 2010.01.16, trispalvė/tricolor, t.: Elcordobes van't Pachthof, m.: BERNICE VAN'T BEERTJES HOF, veis./breeder Ch. Van De Velde, sav./owner E. Piskunovas.

60. JOSJE VAN'T STOKERYBOS, EUROPEAN WINNER 2014, CIB, LT CH, LV CH, EST CH, BALT CH, BY CH, PL CH, BALT W'2011, LT J CH, LV J CH, EST J CH, BALT J CH, RU J CH, puikiai  1 / ex. 1, LT CAC, KL. W’2015, BOS

LŠVK BS 0622/10, 2010.01.16, trispalvė/tricolor, t.: BERNERDALENS YANNIS, m.: FLORA VAN'T STOKERYBOS, veis./breeder I. and S. Delrue-Vandewalle, sav./owner E. Piskunovas.

61. CHEERYFLAME PATRICIA, EST CH, puikiai 3 / ex. 3

RKF 2619852, 2009.07.05, 2011.03.05, trispalvė/tricolor, t.: HAAKON VAN ́T ́́STOKERYBOS, m.: CHEERYFLAME MICHELLE, veis./breeder S. Semiglasova, sav./owner M. & H. Randmaa.

Veteranų klasė/ Veteran class

62. BARBORA TRISPALVIS ŽAISMAS, nedalyvavo / did not participate

 LŠVK BS 0300/06, 2006.07.06, trispalvė/tricolor, t.: TOMMI, m.: AIRA RINGAS, veis./breeder D. Pravilionis, sav./owner D. Pravilionis.

Skaityti 6536 kartai Atnaujinta 15 spalio 26, Pirmadienis 12:25