Jelena Dudina

Jelena Dudina

14 lapkričio 15, Šeštadienis 14:30

Kviečiame į V. Vaitkaus seminarą

Lapkričio 29-ą dieną kviečiame į seminarą!

Vet. gydytojas dr. Valdas Vaitkus pasakos apie ortopedines didelių veislių šunų problemas bei aiškins, kaip suteikti šuniui pirmąją pagalbą atsitikus nelaimei.

ŠZMK nariams ir jų antrosioms pusėms - NEMOKAMAI! Sumokėję 50 lt mokestį, galės dalyvauti ir ne klubo nariai, besidomintys šunų sveikata.

Seminaras vyks 2014 m. lapkričio 29 dieną, LKD Mokymo centro salėje, Visorių g. 8. Seminaro pradžia 10.00 val. 

 

Paaiškėjo, kad turime laisvų vietų į Biomechanikos seminarą, tad jei kas nespėjote užsiregistruot - prašom! Registracija pratęsiama dviem dienom!

Daugiau informacijos apie seminarą galite rasti paspaudę čia

Balandžio 12 d. trijų miestų centrines gatves užplūdo Berno zenenhundų šeimininkai su augintiniais. Jie jungėsi prie pasaulinio pasivaikščiojimo, kuris vyko daugiau nei 87 pasaulio vietose. Tokį netradicinį būdą atkreipti dėmesį į šią nuostabią veislę sugalvojo Christa Duff iš Toronto su bendramintėmis. Šią savo idėją jos paskelbė Facebook kanale Bernese friends Worldwide ir sulaukė didelio susidomėjusiųjų būrio. Prie jų prisijungė ir Šveicarų zenenhundų mylėtojų klubas iš Lietuvos ir inicijavo pasivaikščiojimą Kaune, Šiauliuose ir Vilniuje.

ŠZMK klubas nori palaikyti pasaulinę akciją (Bernese worldwide walk), kuri skatina viso pasaulio zenenhundus 2014 m. balandžio 12 d. prisijungti prie bendro pasivaikščiojimo savo miestuose ar vietovėse. Tai pirmasis toks bendras pasivaikščiojimas, kuris, tikimasi, kad kartosis. Tai solidarumo akcija, atkreipti dėmesį į šią veislę ir palaikyti šalis, kuriose Berno zenenhundai jau patenka į prieglaudas.

14 vasario 10, Pirmadienis 09:26

Etikos kodeksas

Priimtas 2014 m. vasario 8 d

ŠZMK visuotiniame susirinkime

 

Šveicarų zenenhundų mylėtojų klubo nario etikos kodeksas

Šis etikos kodeksas priimtas Šveicarų zenenhundų mylėtojų klubo narių, siekiant skatinti ŠZMK klubą ir narius savo susijusioje su šunimis veikloje laikytis garbės ir orumo bei gyvūnų gerovės prioriteto, vadovautis visuomenėje pripažintomis etikos, dorovės, moralės sampratomis bei teisės aktais, reglamentuojančiais elgesį su gyvūnais. Šis kodeksas yra rekomendacinio pobūdžio, ŠZMK nariui yra garbė jo laikytis.