13 rugpjūčio 05, Pirmadienis 12:25

V klubinė paroda

Parašė 

V klubinė paroda buvo surengta 2013 metų rugpjūčio 4 dieną Druskininkuose. Teisėjavo Anikó Istvánné Juhász (Vengrija).

5th club show was held on 4th August 2013. The judge of the show - Anikó Istvánné Juhász (Hungary).

 

Rezultatai / Results:

Patinai / Males

Kalės / Females

 

Apencelio Zenenhundai:

 

 

Čempionų klasė:

GORDON BLACK BRILLIANT - Puikiai I, LT CAC, KL. N‘2013, BOB, BIS-4

 

SEHAN ON DOMINUS – Puikiai II

 

 

Apencelio Zenenhundai:

 

Atvira klasė:

ALPTRICOLOUR GEYA - Puikiai I, LT CAC

Čempionų klasė:

ARWEN VALACHIA - Puikiai I, LT CAC, KL. N‘2013, BOS

 

Entlebucho zenenhundai:

 

Čempionų klasė:

KAZANOVA IZ BLAGORODNOGO DOMA – Puikiai II

KOROLEVSTVO GORNIH PSOV BILBO -  Puikiai III

KORONA ROSSII BAGRATION - Puikiai I, LT CAC, KL. N‘2013, BOB, BIS-3

 

 

Entlebucho zenenhundai:

 

 

Mažylių klasė:

SPLENDID TRICOLOR VIZANTIJA – perspektyvi

 

Atvira klasė:

MELA-MELIORA KAUKURAS – gerai

RUSSKAYA KRASAVICA IZ BLAGORODNOGO DOMA – Puikiai I, LT CAC

 

Čempionų klasė:

KOROLEVSTVO GORNIH PSOV ULLI - Puikiai I, LT CAC, KL. N‘2013, BOS

 

 

Didieji šveicarų zenenhundai:

 

Jaunimo klasė:

MEAFITON CEIRON ATUMTINAS - Puikiai I, JN, Geriausias jaunimas, Jaunimo BIS-1

Pereinama kalsė:

KAYEN SWISS DREAM – Puikiai I, LT CAC

Atvira klasė:

ARO KALNŲ LEGENDA – Puikiai II

KRAFT SWISS DREAM – Puikiai I, LT CAC, KL. N‘2013, BOB, BIS-2

 

Čempionų klasė:

Atums Faraome Braitennart - Puikiai I, LT CAC

 

 

 

Didieji šveicarų zenenhundai:

 

Jaunimo klasė:

AIRA SFORA Z JASMINOVEJ – Puikiai II

TUARA THEDA SWISS STYLE – Puikiai I, JN

 

 

Atvira klasė:

KOROLEVSTVO GORNIH PSOV TIGRA – Puikiai I, LT CAC, KL. N‘2013, BOS

 

Berno zenenhundai:

 

Šuniukų klasė:

UNO ČIURLIŲ KAMANĖ – L. perspektyvus II

 

TABAKAS KALNŲ TALISMANAS – L. perspektyvus I, Geriausias šuniukas, Šuniukų  BIS 1

 

Mažylių klasė:

AGROS LOBIS HERMANN BARBAR – perspektyvus III

ARMANI ROJAUS BERNAS – L. perspektyvus II

FORTUNEIA UNCLE ARAMIS – L. perspektyvus I, Geriausias mažylis, Mažylių BIS 1

 

Jaunimo klasė:

ALPENCROSS DRINK DON‘T DRIVE – Puikiai III

ALPEN FLOWER GUARDIAN ANGEL – gerai

ALPEN FLOWER VINCENT GUARD – gerai

COOPERS CHOICE TERRAVIRTUS - Puikiai I, JN

DOREMIS QUAESTOR QUBEN MED – Puikiai II

HAAKON VON HAUS HIMER – Puikiai IV

 

Pereinama klasė:

ALGRAND BERNI VASHINGTON – Puikiai I, LT CAC

AZNAR BERNCOR – L. gerai II

CEASER GVEN BLAID – L. gerai III

 

Atvira klasė:

ADONIS BERNO MANIJA – Puikiai

ASTON MARTIN ANASTASIYA‘S  GRAND PRIX – Puikiai

BERNTIERS X – Puikiai

CHARMING BEAR JACOBS MONARH – Puikiai II

ERAZOTIS EXLIBRIS DUOK LABAS – Puikiai IV

KRONBLOMMAS MACDUFF – Puikiai I, LT CAC

TORRES PERKŪNO SARGAS – Puikiai III

 

Čempionų klasė:

RADIS KALNŲ ŠUO – Puikiai III

SHARDONNET CESAR BRIZO – Puikiai II

SZÁRHEGYALJAI URANO – Puikiai I, LT CAC, KL. N‘2013, BOB, BIS-1

 

 

Berno zenenhundai:

 

Šuniukų klasė:

BLACK DIAMOND ROJAUS BERNAS – L. perspektyvi II

 BOTTEGA VENETA ROJAUS BERNAS – L. perspektyvi I

DORA IŠ ZIBALŲ – N/A

TIARA KALNŲ TALISMANAS – Perspektyvi III

 

Mažylių klasė:

AGROS LOBIS HANNA BARBARA – Perspektyvi II

DEVAEL APPLEBLOSSOM – L. perspektyvi I

DIVINE DISCOVERY TAI BRIZO – Perspektyvi III

 

Jaunimo klasė:

CHARMING BEAR ILLE DE BOTE – N/A

FERRERO TRISPALVIS ŽAISMAS – L. gerai III

FIESTA LA SIESTA RASOS PERLAI – L. gerai II

KRUSH ON YOU FROM ORSINA'S LAND – N/A

ODRI ALPIŲ SLĖNIS – Puikiai I, JN, Geriausias jaunimas, Jaunimo BIS-2

 

Pereinama klasė:

ASTI BERNCOR – Puikiai II

FILA VITAE DUOK LABAS – Puikiai I, LT CAC

SUNDAY KAUSTANTIS ŽVILGSNIS – gerai

 

Atvira klasė:

AGRA AUKSO GOJUS – Puikiai IV

AIGA TRISPALVIS ŽAISMAS – Puikiai II

ARLETA BERNO MANIJA – N/A

BEASTIE BIANKA MAJOWY SKARBIEC – Puikiai III

ESHLI EXACTA DUOK LABAS – Puikiai I, LT CAC

FRĖJA KALNŲ TALISMANAS – Puikiai

JOSJE VAN‘T STOKERYBOS – N/A

LUCCA – puikai

 

Čempionų klasė:

FIBILLE OD ZLATEHO ROXE – Puikiai III

JOLY VAN‘T PACHTHOF -  Puikiai I, LT CAC, KL. N‘2013, BOS

ŽAIBŪNĖ NAKIVES ŠILKINIS KROKAS - Puikai II

 

 

Veteranų klasė:

SIMBA BOHEMIJOS ŽIBUTĖ – Puikiai II

VESTA TORSTIN ŠILKINIS KROKAS – Puikiai I, VN‘2013, Geriausias veteranas, Veteranų BIS 1

 

                      Porų konkursą laimėjo Julius Pakalnis su Berno zenenhundais Berntiers XL ir Eshli Exacta Duok labas.

  

 

Apencelio zenenhundų BOB ir BOS.

Entlebucho zenenhundų patinų čempionų klasė

 

Greetings to the show 

Happy judge :)

Posing :)

Kennel Duok labas resting :)

Happy Indrė :)

Hello little one :)

Photographer Lina 

Hi from Jovita :)

Olga and Urano

Photographer Ana

Beautiful Vesta

Competition Dog and a child

Such a nice couple - Olga and Urano

BOB and BOS

BIS

Thanks for the judge :)

New club champion

Top Dog awards

Elena and Eshli in JH

Professionals group

 

Judge visiting Trakai after the show

 

 

 

Skaityti 6400 kartai Atnaujinta 14 rugsėjo 04, Ketvirtadienis 07:47