11 rugpjūčio 08, Pirmadienis 06:37

III klubinė paroda

Parašė 

Trečioji klubinė paroda buvo surengta 2011 metų rugpjūčio 7 dieną Druskininkuose. Teisėjavo Leni Finne (Suomija).

The third club show was held on 7th August 2011 in Druskininkai. The judge of the show Leni Finne (Finland).

 

Rezultatai / Results:

Patinai / Males

Kalės / Females

 

Apencelio zenenhundai:

 

Apencelio zenenhundai:

 

 

Pereinama klasė:

RWEN VALACHIA – pateinkinamai

 

 

Entlebucho zenenhundai:

 

 

Čempionų klasė:

KAZANOVA IZ BLAGORODNOGO DOMA – Puikiai I, LT CAC, N, BOB, BIS 2

 

 

Entlebucho zenenhundai: -

 

Didieji šveicarų zenenhundai:

 

Šuniukų klasė:

CHESTER QUARTERWORLD – L. perspektyvus I, Geriausias šuniukas, Šuniukų BIS 2

 

Atvira klasė:

BLARE DREAM`S OF CATHRINE –  L. gerai

 

Čempionų klasė:

ATUMS FARAOME BRAITENNART – Puikiai II

MANGAS SEDULA – Puikiai I, LT CAC, N, BOB, BIS 3 

 

 

Didieji šveicarų zenenhundai: -

 

 

Berno zenenhundai:

 

Šuniukų klasė:

ADELIO BERNO MANIJA – L. perspektyvus II

ERAZOTIS EXLIBRIS DUOK LABAS – L. perspektyvus I, Geriausias šuniukas, Šuniukų BIS 1

 

 

Mažylių klasė:

KODI BOHEMIJOS ŽIBUTĖ – N/A

OBELIX Z GORZYCKIEJ ZAGRODY – L. perspektyvus I, Geriausias mažylis, Mažylių BIS 1

RADIS KALNŲ ŠUO – L. perspektyvus II

 

Jaunimo klasė:

WHITE GALANTHUS DILLON – Gerai

INGOT Z DEIKOWEJ DOLINY – Puikiai I, JN, Geriausias jaunimas, Jaunimo BIS 1

MAURAS JUNIOR ČIURLIŲ KAMANĖ – Puikiai II

 

Pereinama klasė:

BRUNO KALNŲ VĖJAS – L. gerai

JAZZ ŽYDRASIS OPALAS – Puikiai

VALORE AGGIUNTO DI FANUM FORTUNAE –  N/A

 

Atvira klasė:

ADOR LAURUS LABAS – Puikiai III

ARMANDO MAXIMUS EOS EVERESTAS  –Puikiai I, LT CAC

BAIKALAS BOHEMIJOS ŽIBUTĖ –  N/A

EUREKO PAMAJO-CANIS FAMILIARIS – Gerai

SHARDONNET CESAR BRIZO – Puikiai II

SYLK V.WALACKER – L. gerai

 

Čempionų klasė:

CHUCK TANAIS – Puikiai II

SENNENHUND ROSSII FILIMON – Puikiai III

MAURAS ALPIŲ SLĖNIS – L. gerai

SZARHEGYALJAI URANO – Puikiai I, LT CAC, N

 

 

 

Berno zenenhundai:

 

Šuniukų klasė: 

AURUM BERNO MANIJA - L. perspektyvi I

 

 

Mažylių klasė:

BONA MANO DŽIAUGSMAS – Perspektyvi


 

Jaunimo klasė:

FRĖJA KALNŲ TALISMANAS – Patenkinamai

GINA STROZ ZAGRODY – N/A

WHITE GALANTHUS DIANDRA – L. gerai

 

Pereinama klasė:

BELLA VINCITORE KALNŲ VĖJAS – L. gerai

ERA PAMAJO-CANIS FAMILIARIS –L. gerai

FIBILLE OD ZLATEHO ROXE – Puikiai II

JOSJE VAN‘T STOKERYBOS – Puikiai I, LT CAC

VERSACE ANAK KRAKATAU – Gerai

BORA KALNŲ VĖJAS – Gerai

DOLI DUOK LABAS – L. gerai

 

 

Atvira klasė:

AKRA TRAKŲ VOKĖ – Puikiai 4

BEASTIE BIANKA MAJOWY SKARBIEC – Puikiai 1, LT CAC

DEEP DUTCH FROM THE BARKING BUNCH – N/A

GOTA ŠVELNUMAS – Puikiai V

JOLY VAN‘T PACHTHOF - Puikiai III

NIDA KALNALAUKIS – Puikiai II

 

Čempionų klasė:

BAZUKA LABAS – Puikiai 2

KOROLEVSTVO GORNIH PSOV KETTI – L. gerai

VOGUE Z DEIKOWEJ DOLINY –  Puikiai I, LT CAC, N, BOB, BIS 1

WHITE GALANTHUS BLACKINDIRRA – Puikiai IV

ŽAIBŪNĖ NAKIVES ŠILKINIS KROKAS – Puikiai III

 

Veteranų klasė:

FRIDKULLAS RHONDA – N/A

 

                     

         Geriausia pora - Berno zenenhundai, sav. E. Piskunovas, šunys: Shardonnet Cesar Brizo ir Josje van‘t Stokerybos

 

Patinų atvira klasė

Patinų čempionų klasė

Kalių atvira klasė

BOB

BIS baby

BIS puppy

Junior BIS

BIS nugalėtojai / BIS winners

BIS 1 VOGUE Z DEIKOWEJ DOLINY

 

 

Skaityti 7145 kartai Atnaujinta 14 rugpjūčio 14, Ketvirtadienis 07:42