12 rugpjūčio 13, Pirmadienis 13:12

II klubinė paroda

Parašė 

Antroji klubinė paroda buvo surengta 2011 metų gegužės 27 dieną Molėtuose. Teisėjavo Juan Naveda Carrero (Ispanija).

The second club show was held in Moletai on 27th May 2011. The judge of the show Juan Naveda Carrero (Spain). 

 

Rezultatai / Results:

 

Patinai / Males

Kalės / Females

 

Entlebucho zenenhundai:

 

Pereinama klasė: 

LABIS KAUKURAS –

 

 

Entlebucho zenenhundai:

 

Atvira klasė: 

KINTA KAUKURAS

LELA KAUKURAS - Puikiai, LT CAC, N, BOB

 

Čempionų klasė: 

FONZIE FROM BALIHARA RANCH -

 

 

Didieji šveicarų zenenhundai:

 

Šuniukų klasė:

CHESTER QUARTERWORL –

 

 

Atvira klasė:

ANTEY IZ ORLOVSKOY SLOBODY  - ?

ATREJS FARAOME BRAITENN ART – Puikiai III

BLARE DREAM`S OF CATHRINE -                       Puikiai I, LT CAC

COBIS ZLOTA NIMFA   - ?

LEE NORDAS SALTO DEL ANGELL – Puikiai II

 

 

Didieji šveicarų zenenhundai: -

 

 

Berno zenenhundai:

 

Šuniukų klasė:

ADELIO BERNO MANIJA – L. perspektyvus II

ADONIS BERNO MANIJA – L. perspektyvus I, Geriausias šuniukas

KNIGHT BOHEMIJOS ŽIBUTĖ – L. perspektyvus IV

OBELIX Z GORZYCKIEJ ZAGRODY – L. perspektyvus V

TORRES PERKŪNO SARGAS – L. perspektyvus III

 

Jaunimo klasė:

ADONIS NOBLE FRIEND FOREVER – L. gerai
GOLD ZIDAN DELA GAUJA -  Puikai I, JN, Geriausias jaunimas


INRIS KALNŲ ŠUO – Puikiai III
JAZZ ŽYDRASIS OPALAS – Puikai II
MAURAS JUNIOR ČIURLIŲ KAMANĖ – L. gerai

VALORE AGGIUNTO DI FANUM FORTUNAE – Puikiai IV

Pereinama klasė:

MILBU GASTON BUDDY – Puikiai I, LT CAC

Atvira klasė:

ARMANDO MAXIMUS EOS EVERESTAS – Puikiai II

ASIRAS - ?

AZURO POWROT SOKOLA - Puikiai

BAIKALAS BOHEMIJOS ŽIBUTĖ – Puikiai V

GORAS TRISPALVIS ŽAISMAS - Puikiai

LABANC-VOLGYI LERRY – Puikiai IV

LAMBERT TASMAŃSKA ELITTE – Puikiai I, LT CAC

RIDON HENNET FIDDLE – Puikiai III

TORSTIS - ?

Čempionų klasė: 

B-MOL ELEUTERIA – Puikiai IV

CEASAR DELMOBO – Puikiai II

MAURAS ALPIŲ SLĖNIS – Puikiai I, LT CAC, N

NEMUNAS MANGO ŠUO – Puikiai III

Veteranų klasė:

BERNARIO TOR STEINSSON - ?

 

 

Berno zenenhundai:

 

Šuniukų klasė:

AMAYA BERNO MANIJA – L. perspektyvi I

ARLETA BERNO MANIJA – L. perspektyvi III

ARUNA BERNO MANIJA - ?

AURUM BERNO MANIJA – L. perspektyvi II

TENERIFĖ PERKŪNO SARGAS – L. persepktyvi IV

 

Mažylių klasė:

AGRA AUKSO GOJUS – L. perspektyvi I, Geriausias mažylis

AMBER AUKSO GOJUS – L. perspektyvi II

FRĖJA KALNŲ TALISMANAS – L. perspektyvi III

 

Jaunimo klasė:

BARSI KALNŲ VĖJAS – L. gerai

CHARMING BEAR URIEL – Puikiai II

GANDI STROZ ZAGRODY - Puikiai III

INKA KALNŲ ŠUO - ?

PUSNĖ KALNALAUKIS                     - L. gerai

SWEETY VAN DE WEYENBERG – Puikiai I, JN

Pereinama klasė:

JOSJE VAN'T STOKERYBOS – Puikiai I, LT CAC

Atvira klasė:

AIGA TRISPALVIS ŽAISMAS - Puikiai

AKRA TRAKŲ VOKĖ – L. gerai

FORTUNA VANT`S STOKERYBOS - Puikiai IV

GOTA ŠVELNUMAS – Puikiai V

JOLY VAN'T PACHTHOF – Puikiai I, LT CAC, N, BOB

LAUMĖ MANGO ŠUO – L. gerai

MAGRITA BERNIUKAS                      - ?

MERLIN MONRO ALPIŲ SLĖNIS – Puikiai II

MILBU VIOLA PEIDŽA – Puikiai III

Čempionų klasė:

BAZUKA LABAS - 

CINDY DELMOBO – Puikiai IV

VESTA TORSTIN ŠILKINIS KROKAS – Puikiai III

ZEBRINA VIPNEY LUKRIMAS – Puikiai I, LT CAC

ŽAIBŪNĖ NAKIVES ŠILKINIS KROKAS – Puikiai II

 

 

 

Skaityti 6577 kartai Atnaujinta 14 rugpjūčio 14, Ketvirtadienis 06:37