Spausdinti šį puslapį
14 gegužės 16, Penktadienis 12:58

VI Klubinės parodos rezultatai / The results of the 6th club show

Parašė 

 

Kviečiame susipažinti su VI klubinės parodos rezultatais. Sveikinime visus nugalėtojus!

We would like to announce the results of the 6th club show. Congratulations to all winner!

ENTLEBUCHO ZENENHUNDAI

Entlebucher Sennenhund/ Entlebuch Cattle Dog

PATINAI (Males)

Pereinama klasė/ Intermediate class  - puikiai/ex. 1, LT CAC, KL'N, BOB

1. SCHASTIE EVROPY INVIK


RKF 349807, 2012.10.27, trispalvė/tricolor, t.: FIDEL UIT'T HOLLANDSE ENTLINEST, m.: EWI GRANITOWY PAZUR, veis./breeder K.S. Lukanina, sav./owner K.S. Lukanina.

DIDIEJI ŠVEICARŲ ZENENHUNDAI

Grosser Schweizer Sennenhund/ Great Swiss Mountain Dog

PATINAI (Males)

Pereinama klasė/ Intermediate class

2. TARDO NUO SEDULOS - gerai/good

LŠVK GSS 0062/13, 2013.02.07, trispalvė/tricolor, t.: KORONA ROSSII NOBEL, m.: VEGA SEDULA, veis./breeder A. Stanionienė, sav./owner A. Stanionienė.

8. SUMA-SHADETREE JAROSLAV THE GREAT - puikiai, ex. 1, LT CAC, KL'N, BOB

 

RKF 3577572, 2012.06.07, trispalvė/tricolor, t.: RIVENDELL’S INCREDIBLE HULK, m.: SUMASHADETREE MS CRATCHET BV LONESTAR, veis./breeder M. B. Usery, L. G Mayo ir/and C. O Cooper, sav./owner E. Fedorovicheva ir/and L. Shevyrova.

Atvira klasė/ Open class

3. AIBAS - l. gerai/v. good

LŠVK GSS 0038/10, 2010.08.25, trispalvė/tricolor, t.: ATUMS FARAOME BRAITENNART, m.: ACANA ZLOTA NIMFA, veis./breeder G. Grušauskas, sav./owner J. Vasiljevienė.

4. ARO KALNŲ LEGENDA - l.gerai/v.good

LŠVK GSS 0047/11, 2012.09.01, trispalvė/tricolor, t.: BLARE DREAM‘S OF CATHRINE, m.: VESTA SEDULA, veis./breeder R. Skirmantas, sav./owner Ž. Žvagulis.

5. ATAS - l. gerai/v. good

LŠVK GSS 0041/10, 2010.08.25, trispalvė/tricolor, t.: ATUMS FARAOME BRAITENNART, m.: ACANA ZLOTA NIMFA, veis./breeder G. Grušauskas, sav./owner A. Pečiulytė.

6. MEAFITON CEIRON ATUMTINAS, LT JCH - l.gerai/v.good

LŠVK GSS 0066/13, 2012.09.07, trispalvė/tricolor, t.: ATUMS FARAOME BRAITENNART, m.: KOROLEVSTVO GORNIH PSOV TINA, veis./breeder I. Eglite, sav./owner A. Babarskė.

Čempionų klasė/ Champion class

7. KRAFT SWISS DREAM, LT CH - puikiai/ex. 1, LT CAC

LŠVK GSS 0055/12, 2012.01.02, trispalvė/tricolor, t.: BLARE DREAM‘S OF CATHRINE, m.: KOROLEVSTVO GORNIH PSOV TIGRA, veis./breeder S. Kaleja, sav./owner A. Bruzgytė.

 

BERNO ZENENHUNDAI

Berner Sennenhund/ Bernese mountain dog

PATINAI (Males)

Šuniukų klasė/ Baby class

9. ITON DUOK LABAS - l.perspektyvus/v.promising 1, Geriausias šuniukas/Best baby, Geriausias parodos šuniukas/Best in show Baby

LŠVK BS 1408/14, 2013.12.27, trispalvė/tricolor, t.: BERNTIERS XL, m.: ESHLI EXACTA DUOK LABAS, veis./breeder J.Pakalnis, sav./owner V. Balaikienė.

10. JARAS KALNŲ ŠUO - l. perpektyvus/v.promising 2

LŠVK BS 1375/14, 2013.12.12, trispalvė/tricolor, t.: MILBU REGINALD, m.: BIRMA BOHEMIJOS ŽIBUTĖ, veis./breeder I. Tarnauskas, sav./owner P. Zdanys.

Mažylių klasė/ Puppy class

11. CARAT TRISPALVIS ŽAISMAS - perspektyvus/promising

LŠVK BS 1364/14, 2013.11.10, trispalvė/tricolor, t.: BERNTIERS AMUSING FELLOW, m.: AIGA TRISPALVIS ŽAISMAS, veis./breeder D. Pravilionis, sav./owner Dž. Pečiūnaitytė.

Jaunimo klasė/ Junior class

12. CIARAS ALVARO DINDŲ VAILOKAS - nedalyvavo/did not come

LŠVK BS 1296/13, 2013.06.03, trispalvė/tricolor, t.: ALVARAS LABAS, m.: GOTA ŠVELNUMAS, veis./breeder D. Gasiūnas, sav./owner A. Niauraitė ir/and A. Menčiūnienė.

13. FORTUNEIA UNCLE ARAMIS - nedalyvavo/did not come

Est 00611/13, 2012.12.02, trispalvė/tricolor, t.: GORDAS AGLUONA, m.: GANDI STROZ ZAGRODY, veis./breeder R. Jurges ir/and E. Tamm, sav./owner R. Jurges ir/and Amirhanova A.

14. GOLD FENIX EOS EVERESTAS - puikiai/ex. 1, KL'JN'14

LŠVK BS 1306/13, 2013.06.22, trispalvė/tricolor, t.: SZÁRHEGYALJAI URANO, m.: SWEETY VAN DE WEYENBERG, veis./breeder D. Sakas, sav./owner D. Sakas.

15. HUBBLE DUOK LABAS - l.gerai/v.good

LŠVK BS 1325/13, 2013.07.14, trispalvė/tricolor, t.: BERNTIERS XL, m.: EFFIGY EXELLENCE DUOK LABAS, veis./breeder J.Pakalnis, sav./owner A.Povilaitienė.

16. MOUNTAIN CRYSTAL DOUBLE JOY - nedalyvavo/did not come

LŠVK BS 1345/13, 2013.07.26, trispalvė/tricolor, t.: JOYEUROPE VAN‘T STOKERYBOS, m.: MOUNTAIN CRYSTAL APHRODITE, veis./breeder K. Hugai, sav./owner A. Valeikaitė.

17. STARRY TOWN IL GLADIATORE - l. gerai/v.good

RKF 3643699, 2013.04.29, trispalvė/tricolor, t.: STARRY TOWN GENGIS-KHAN, m.: STARRY TOWN GLAMOUR GIRL, veis./breeder Di Maurizio e Tiziana Mauro, sav./owner V. Savelyeva.

18. UNO ČIURLIŲ KAMANĖ - gerai/good

LŠVK BS 1225/13, 2013.03.12, trispalvė/tricolor, t.: GRIMALDI VON HAUS HIMER, m.: GLORIA KALNŲ VĖJAS, veis./breeder G. Skučienė, sav./owner V. Liaugminaitė.

Pereinama klasė/ Intermediate class

19. AGROS LOBIS HERMANN BARBAR - l.gerai/v.good

LŠVK BS 1173/13, 2012.12.19, trispalvė/tricolor, t.: BARBARIAN BARBAROSSA ALTURA, m.: AGRA AUKSO GOJUS, veis./breeder J.Dudina, sav./owner J.Dudina.

20. ALPENCROSS DRINK DON‘T DRIVE - nedalyvavo/did not come

LŠVK BS 1151/13, 2012.08.20, trispalvė/tricolor, t.: TALLPINE’S LIFE OF THE PARTY, m.: ALPENCROSS FURTIN‘ WITH FAME, veis./breeder M.  A.  D.  Makaya, sav./owner D. Sakas.

21. ARMANI ROJAUS BERNAS, LT JCH, LV JCH, EST JCH, BALT JCH - puikiai/ex. 1, LT CAC

LŠVK BS 1152/13, 2012.12.21, trispalvė/tricolor, t.: KRONBLOMMAS MACDUFF, m.: JOLY VAN'T PACHTHOF, veis./breeder E.Piskunovas, sav./owner E.Piskunovas.

22. BOA BASKERVILIS DINDŲ VAILOKAS - puikiai/ex. 2

LŠVK BS 1044/12, 2012.07.17, trispalvė/tricolor, t.: INGOT Z DEIKOWEJ DOLINY, m.: GOTA ŠVELNUMAS, veis./breeder D. Gasiūnas, sav./owner D. Gasiūnas.

Atvira klasė/ Open class

23. ADONIS BERNO MANIJA, LT CH - puikiai/ex. 1, LT CAC

LŠVK BS 0798/11, 2011.02.07, trispalvė/tricolor, t.: ODYSSEUS, m.: BAZUKA LABAS, veis./breeder E. Želtotrubovė, sav./owner Z. Bužinskienė.

24. ALGRAND BERNI VASHINGTON - puikiai/ex.

LŠVK BS 0991/12, 2011.11.13, trispalvė/tricolor, t.: ESPAHAN MAXIMUS VAN‘T RIJKENSPARK, m.: ALGRAND BERNI ADELI RED STAR, veis./breeder I. Koroleva, sav./owner A.Tunaitytė.

25. ATLANTIS BERNO LAIMĖ, LT JCH - puikiai/ex. 4

LŠVK BS 0996/12, 2012.04.01, trispalvė/tricolor, t.: ALVARAS LABAS, m.: MAGRITA BERNIUKAS, veis./breeder Ž. Žygienė, sav./owner E. Dimaitytė.

26. CHARMING BEAR JACOBS MONARCH - nedalyvavo/did not come

RKF 2957686, 2011.06.03, trispalvė/tricolor, t.: ARISTOKRATAS KLEO POSEIDONAS, m.: CHARMING BEAR BONETTA, veis./breeder M.Tsepko, sav./owner M.Tsepko ir/and E.Lubimova.

27. COLDPLAY DUOK LABAS - l.gerai/v.good

LŠVK BS 0529/09, 2009.01.29, trispalvė/tricolor, t.: BILLY BEAMER FROM THE BARKING BUNCH, m.: FORTUNATA EASY LIVING, veis./breeder J.Pakalnis, sav./owner A. Menčiūnienė.

28. GRIMALDI VON HAUS HIMER, LT-LV-EST JCH - puikiai/ex. 2

LŠVK BS 0878/11, 2011.06.18, trispalvė/tricolor, t.: DIEGO DE LUXE VON HAUS HIMER, m.: CONTE VENETO GIPSY QUEEN, veis./breeder B. Himer, sav./owner E. Morkaitis.

29. SENNENHUND ROSSII FERDINAND - puikai/ex. 3

RKF 2844167, 2010.06.29, trispalvė/tricolor, t.: LAD’S BOGART, m.: ZHAKLIN PESER SENNENHUND ROSSII, veis./breeder E. Fedorovicheva ir/and L. Shiverova, sav./owner L. Sorochinskaya.

Čempionų klasė/ Champion class

30. AKSELIS DINDŲ VAILOKAS, LT – LV – EE – BALT - MK-MNE-SM-AZ-MD-GrandMNE-BALK-MEDIT CH - puikiai/ex. 

LŠVK BS 0895/11, 2011.09.01, trispalvė/tricolor, t.: SZARHEGYALJAI URANO, m.: GOTA ŠVELNUMAS, veis./breeder D. Gasiūnas, sav./owner D. Gasiūnas.

31. JOYEUROPE VAN'T STOKERYBOS, RUS CH - puikiai/ex. 4

RKF 3017699, 2012.12.20, trispalvė/tricolor, t.: EMERSON VAN'T STOKERYBOS, m.: HADISE VAN'T STOKERYBOS, veis./breeder I. Delrue - Vandewalle, sav./owner K.S. Lukanina.

32. MAGLOD-FALVI BINGO, CH BLR CH UA - puikiai/ex.

BCU 045-000542, 2010.11.02, trispalvė/tricolor, t.: MAGLOD-FALVI YETI, m.: MAGLOD-FALVI USCHKA, veis./breeder K. Remenyi, sav./owner S. Rymasheuskaya.

33. OBELIX Z GORZYCKIEJ ZAGRODY, LT CH, LT-LV-EST-BALT JCH - puikiai/ex. 1, LT CAC, KL'N'14, BOB

LŠVK BS 0840/11, 2011.02.02, trispalvė/tricolor, t.: Super Foot Elysian Garden Sotel, m.: Atena Cherrylady, veis./breeder I. Balcerzak, sav./owner E. Morkaitis.

34. SENNENHUND ROSSII SENATOR, CH RUS, BEL,EW’12, CH ROM, CH AUT - puikai/ex.

RKF 2844114, 2010.06.21, trispalvė/tricolor, t.: LAD’S BOGART, m.: V’ORSINKA SENNENHUND, veis./breeder E. Fedorovicheva ir/and L. Shevirova, sav./owner A. Larina.

35. SHARDONNET CESAR BRIZO, LT - EE - LV - BALT - RU - RKF - PL - INTER CH - puikiai/ ex. 2

LŠVK BS 0521/09, 2009.01.30, trispalvė/tricolor, t.: CESAR SURPRISES KENSEN, m.: GABANA BOHEMIJOS ZIBUTE, veis./breeder D. Lupandina, sav./owner E. Piskunovas.

36. TORRES PERKŪNO SARGAS, LT CH, LV CH, EST CH, Baltic CH, BLR CH, RU CH - puikiai/ex. 3

LŠVK BS 0757/11, 2010.12.25, trispalvė/tricolor, t.: MAGLOD-FALVI X-MAN, m.: SHANET CEZAR BRIZO, veis./breeder I. Garlauskienė, sav./owner E. Šulcienė.

KALĖS (Females)

Šuniukų klasė/ Baby class

37. ICON DUOK LABAS - l. perspektyvi/v.promising 2

LŠVK BS 1402/14, 2013.12.27, trispalvė/tricolor, t.: BERNTIERS XL, m.: ESHLI EXACTA DUOK LABAS, veis./breeder J. Pakalnis, sav./owner J. Pakalnis.

38. JARA KALNŲ ŠUO - l. perspektyvi/v.promising 1

LŠVK BS 1376/14, 2013.12.12, trispalvė/tricolor, t.: MILBU REGINALD, m.: BIRMA BOHEMIJOS ŽIBUTĖ, veis./breeder I. Tarnauskas, sav./owner V. Kropaitienė.

Mažylių klasė/ Puppy class

39. CHARLOTTE TRISPALVIS ŽAISMAS - l.perspektyvi/v.promising 3

LŠVK BS 1361/14, 2013.11.10, trispalvė/tricolor, t.: BERNTIERS AMUSING FELLOW, m.: AIGA TRISPALVIS ŽAISMAS, veis./breeder D. Pravilionis, sav./owner E. Narbutienė.

40. CHERRY TRISPALVIS ŽAISMAS - l.perspektyvi/v.promising 1, Geriausias mažylis/Best puppy

LŠVK BS 1360/14, 2013.11.10, trispalvė/tricolor, t.: BERNTIERS AMUSING FELLOW, m.: AIGA TRISPALVIS ŽAISMAS, veis./breeder D. Pravilionis, sav./owner D. Pravilionis.

41. DREAMS COME TRUE FROM BERNO MANIJA - l.perspektyvi/v.promising 2

LŠVK BS 1348/13, 2013.11.02, trispalvė/tricolor, t.: EMILLION VAN‘T RIJKENSPARK, m.: BAZUKA LABAS, veis./breeder E. Želtotrubovė, sav./owner E. Želtotrubovė.

42. HAND BACK A SMILE DI FANUM FORTUNAE - perspektyvi/promising

LŠVK BS 1440/14, 2013.10.27, trispalvė/tricolor, t.: VOLERE E‘POTERE DI FANUM FORTUNAE, m.: ZEIS EXCELSA DI FANUM FORTUNAE, veis./breeder E.Sparaventi, sav./owner R. ir A. Stonkai.

Jaunimo klasė/ Junior class

43. AGROS LOBIS HANNA BARBARA - gerai/good

LŠVK BS 1174/13, 2012.12.19, trispalvė/tricolor, t.: BARBARIAN BARBAROSSA ALTURA, m.: AGRA AUKSO GOJUS, veis./breeder J.Dudina, sav./owner J.Dudina.

 

44. AIGA KALNŲ VĖJAS - gerai/good

LŠVK BS 1191/13, 2013.01.30, trispalvė/tricolor, t.: OBELIX Z GORZYCKIEJ ZOGRODY, m.: MERLIN MONRO ALPIŲ SLĖNIS, veis./breeder E. Morkaitis, sav./owner R. Plotnikovas.

45. ALFA PAŠILIŲ SAULĖ - gerai/good

LŠVK BS 1127/13, 2012.12.13, trispalvė/tricolor, t.: LABANC-VOLGYI LERRY, m.: MAJA ČIURLIŲ KAMANĖ, veis./breeder E. Domeika, sav./owner S. Beconienė.

46. BOTTEGA VENETA ROJAUS BERNAS, LT J CH, EST J CH - puikiai/ex. 3

LŠVK BS 1198/13, 2013.03.03, trispalvė/tricolor, t.: JOYEUROPE VAN'T STOKERYBOS, m.: JOSJE VAN'T STOKERYBOS, veis./breeder E. Piskunovas, sav./owner E. Piskunovas.

47. Charming Bear Ovacia - nedalyvavo/did not come

RKF 3671716, 2013.04.19, trispalvė/tricolor, t.: CHARMING BEAR JASON, m.: CHARMING BEAR HRIZANTEMA, veis./breeder M.Tsepko, sav./owner M.Tsepko.

48. CORIDA ALVARO DINDŲ VAILOKAS - puikiai/ex.

LŠVK BS 1303/13, 2013.06.03, trispalvė/tricolor, t.: ALVARAS LABAS, m.: GOTA ŠVELNUMAS, veis./breeder D. Gasiūnas, sav./owner A. Mikalaiskienė.

49. DORA IŠ ZIBALŲ - l.gerai/v.good

LŠVK BS 1214/13, 2013.03.03, trispalvė/tricolor, t.: LAMBERT TASMANSKA ELITTE, m.: PAIVA-PIEVA MANGO ŠUO, veis./breeder R. Putrimas, sav./owner D. Budrys.

50. GAMA PERKŪNO SARGAS - patenkinamai/satisfactory

LŠVK BS 1250/13, 2013.05.01, trispalvė/tricolor, t.: TREY VON ROMANSHOF, m.: SHANET CESAR BRIZO, veis./breederI. Garlauskienė, sav./ownerI. Kaminskienė.

51. HARMONY DUOK LABAS - l. gerai/v.good

LŠVK BS 1318/13, 2013.07.14, trispalvė/tricolor, t.: BERNTIERS XL, m.: EFFIGY EXCELLENCE DUOK LABAS, veis./breeder J. Pakalnis, sav./owner R. Bunevičiūtė.

52. NEILA PERKŪNO SARGAS - neatvyko/did not com

LŠVK BS 1259/13, 2013.05.04, trispalvė/tricolor, t.: TREY VON ROMANSHOF, m.: TAKESHI PERKŪNO SARGAS, veis./breeder I. Garlauskienė, sav./owner S. Urbonienė.

53. ROSITA ŠIRDUTĖ - l.gerai/v.good

LŠVK BS 1237/13, 2013.04.13, trispalvė/tricolor, t.: MARGARITA NIGRA LORD LANCELOT, m.: ALYCE LABAS, veis./breeder F. Kielienė, sav./owner A. Matuzevičienė.

54. TIARA KALNŲ TALISMANAS - gerai/good

LŠVK BS 1206/13, 2013.02.13, trispalvė/tricolor, t.: OBELYX Z GORZYCKIEJ ZAGRODY, m.: FRĖJA KALNŲ TALISMANAS, veis./breeder L. Kulikauskienė, sav./owner L. Ramelytė.

55. UNA EOS EVERESTAS BERNENSKIE RANCZO - puikiai/ex. 1, Kl'JN'14, Geriausias jaunimas/Best Junior, Geriausias parodos jaunimas/Best in show Junior

LŠVK BS 1409/14, 2013.08.08, trispalvė/tricolor, t.: DENVER ELEUTERIA, m.: POEZIA  BERNENSKIE RANCZO, veis./breeder K. Jacek Janiszewscy, sav./owner D. Sakas.

56. URIKA ALPIŲ SLĖNIS - puikiai/ex. 4

LŠVK BS 1277/13, 2013.05.26, trispalvė/tricolor, t.: FUNNY BANNY BELPORTO, m.: KAMENSKII ALIANS PROSTO MECHTA, veis./breeder A. Tunaitytė, sav./owner G. Radzevičius.

57. VENEZIA ALPIŲ SLĖNIS - puikiai/ex.

LŠVK BS 1327/13, 2013.07.22, trispalvė/tricolor, t.: KRONBLOMMAS JONATHAN, m.: ROSCHEL ALPIŲ SLĖNIS, veis./breeder A. Tunaitytė, sav./owner R. ir A. Stonkai.

58. ZOREL ALPIŲ SLĖNIS - puikiai/ex. 2

LŠVK BS 1285/13, 2013.05.25, trispalvė/tricolor, t.: FLAMES OF STEAL FROM ORSINA‘S LAND, m.: BARONA AGLUONA, veis./breeder A. Tunaitytė, sav./owner A. Tunaitytė.

Pereinama klasė/ Intermediate class

59. APRIORI NICKE DLYA SENNENHUND ROSSII - puikiai/ex. 1, LT CAC

RKF 3459323, 2012.10.25, trispalvė/tricolor, t.: TERRA DE BERN SHATOBRIAN, m.: ASTRA APRIORI Z DEIKOWEJ DOLINY, veis./breeder M. Zykina, sav./owner T. Seregina.

60. BOA BO DINDŲ VAILOKAS - puikiai/ex. 4

LŠVK BS 1049/12, 2012.07.17, trispalvė/tricolor, t.: INGOT Z DEIKOWEJ DOLINY, m.: GOTA ŠVELNUMAS, veis./breeder D. Gasiūnas, sav./owner D. Gasiūnas.

61. DEVAEL APPLEBLOSSOM - puikiai/ex. 3

LŠVK BS 1219/13, 2012.10.10, trispalvė/tricolor, t.: DEVAEL WIZARD, m.: DEVAEL YIPPEE YIPPEE YEAH, veis./breeder S. Norbert, sav./owner E. Šulcienė.

62. FIESTA LA SIESTA RASOS PERLAI - puikiai/ex.

LŠVK BS 1057/12, 2012.07.31, trispalvė/tricolor, t.: MICHAUDVILLE THRUMAN, m.: BELLA VINCITORE KALNŲ VĖJAS, veis./breeder R. Leonavičienė, sav./owner R. Leonavičienė.

63. FORTUNE FAVOURS RASOS PERLAI - puikiai/ex.

LŠVK BS 1058/12, 2012.07.31, trispalvė/tricolor, t.: MICHAUDVILLE THRUMAN, m.: BELLA VINCITORE KALNŲ VĖJAS, veis./breeder R. Leonavičienė, sav./owner E. Macijauskaitė.

64. HEIDA - l.gerai/v.good

LŠVK BS 1080/12, 2013.09.23, trispalvė/tricolor, t.: LAMBERT TASMANSKA ELITTE, m.: PUSNĖ KALNALAUKIS, veis./breeder E. Vaitkūnas, sav./owner E. Vitkauskienė.

65. LAROSHEL VAN‘T STOKERYBOS - puikiai/ex. 2

RKF 3643907, 2012.11.10, trispalvė/tricolor, t.: BERNERDALENS YANNIS, m.: JANET VAN‘T STOKERYBOS, veis./breeder I. ir S. Delrue - Vandewalle, sav./owner V. Savelyeva.

Atvira klasė/ Open class

66. AMAYA BERNO MANIJA - puikiai/ex. 2

LŠVK BS 0808/11, 2011.02.07, trispalvė/tricolor, t.: ODYSSEUS, m.: BAZUKA LABAS, veis./breeder E. Želtotrubovė, sav./owner E. Želtotrubovė.

67. CONSTANCE MORAVIAN HURRICANE - l. gerai/v.good

LŠVK BS 0765/11, 2010.02.12, trispalvė/tricolor, t.: NAPOLEON, m.: EYMY Z OCHOZE, veis./breeder J. Horsakova, sav./owner R. Stonys.

68. ELEGANCIA ŠIAURĖS SKALVA - l.gerai/v.good

LŠVK BS 1112/12, 2012.11.12, trispalvė/tricolor, t.: SZARHEGYALJAI URANO, m.: CONSTANCE MORAVIAN HURRICANE, veis./breeder R. Stonys, sav./owner R. Stonys.

69. FILA VITAE DUOK LABAS - puikiai/ex.

LŠVK BS 0990/12, 2012.03.17, trispalvė/tricolor, t.: RIDON HENNET FAGOTT, m.: BARDIET TIGGETT, veis./breeder J. Pakalnis, sav./owner J. Pakalnis.

70. FIRE DANCE DUOK LABAS - neatvyko/did not come

BCU 045-000811, 2012.03.17, trispalvė/tricolor, t.: RIDON HENNET FAGOTT, m.: BARDIET TIGGETT, veis./breeder J. Pakalnis, sav./owner S. Rymasheuskaya.

71. LUCCA - neatvyko/did not come

LŠVK BS 0857/11, 2011.05.21, trispalvė/tricolor, t.: LAMBERT TASMANSKA ELITTE, m.: MAGRITA BERNIUKAS, veis./breeder Ž. Žygienė, sav./owner V. Sidaravičienė.

72. SENNENHUND ROSSII KYARA LILU - puikiai/ex. 3

RKF 3211531, 2011.11.27, trispalvė/tricolor, t.: SENNENHUND ROSSII FERDINAND, m.: SENNENHUND ROSSII ALBERTA, veis./breeder E. Fedorovichevair/and L. Shevyrova, sav./owner D. Ishmuratova.

73. ODRI ALPIŲ SLĖNIS - puikiai/ex. 4

LŠVK BS 0999/12, 2012.04.25, trispalvė/tricolor, t.: HENRI VAN'T STOKERYBOS, m.: BARONA AGLUONA, veis./breeder A. Tunaitytė, sav./owner M. Nečajeva.

74. OVACIA ALPIŲ SLĖNIS - puikiai/ex.1, LT CAC, KL'N'14, BOS

LŠVK BS 1002/12, 2012.04.25, trispalvė/tricolor, t.: HENRI VAN'T STOKERYBOS, m.: BARONA AGLUONA, veis./breeder A. Tunaitytė, sav./owner R. Elzbergienė.

85. ERA PAJAMO-CANIS FAMILIARIS - l.gerai/v.good

LŠVK BS 0626/10, 2009.11.03,  trispalvė/tricolor, t.: B-AZTEK MOCONY AKORD, m. ASHANTI PAJAMO-CANIS FAMILIARIS., veis./breeder A. Cykowska, sav./owner R. Kasciokaitienė.

Čempionų klasė/ Champion class

75. ARLETA BERNO MANIJA, LT CH, LV CH, EST CH, BALTIC CH - puikiai/ex. 2

LŠVK BS 0807/11, 2011.02.07, trispalvė/tricolor, t.: ODYSSEUS, m.: BAZUKA LABAS, veis./breeder E. Želtotrubovė, sav./owner R. Macijauskienė.

76. BELLA VINCITORE KALNŲ VĖJAS, LT CH - puikiai/ex. 4

LŠVK BS 0648/10, 2010.02.06, trispalvė/tricolor, t.: GRANTAS KALNŲ VĖJAS, m.: MERLIN MONRO ALPIŲ SLĖNIS, veis./breeder E. Morkaitis, sav./owner R. Leonavičienė.

77. ESHLI EXACTA DUOK LABAS, LT CH - puikiai/ex. 3

LŠVK BS 0814/11, 2011.03.05, trispalvė/tricolor, t.: CHUCK TANAIS, m.: FORTUNATA EASY LIVING, veis./breeder J. Pakalnis, sav./owner J. Pakalnis.

78. QIANNAH VAN DE WEYENBERG, RUS CH, puikiai/ex. 1, LT CAC

RKF 2619852, 2009.07.05, 2011.03.05, trispalvė/tricolor, t.: MOLLELYCKANS MOJO, m.: METTE, veis./breeder B. van den Driessche, sav./owner Morozov S. ir/and Morozova V.

Veteranų klasė/ Veteran class

79. VESTA TORSTIN ŠILKINIS KROKAS - puikiai/ex., KL'VN'14, Best veteran, Geriausias parodos veteranas/Best in show veteran

LŠVK BS 0230/05, 2005.06.16, trispalvė/tricolor, t.: BERNARIO TOR STEINSSON, m.: OKTAVA KALNARŪTĖ, veis./breeder L. Ramelytė, sav./owner L. Ramelytė.

Porų konkursas/ Brace competition

80. AGROS LOBIS HERMANN BARBAR LŠVK BS 1173/13 / AGROS LOBIS HANNA BARBARA LŠVK BS 1174/13, sav./owner J. Dudina - 4 vieta/place

81. ARMANI ROJAUS BERNAS LŠVK BS 1152/13 / BOTTEGA VENETA ROJAUS BERNAS LŠVK BS 1198/13, sav./owner Erikas Piskunovas - 2 vieta/place

82. BOA BASKERVILIS DINDŲ VAILOKAS LŠVK BS 1044/12 / BOA BO DINDŲ VAILOKAS LŠVK BS 1049/12, sav./ owner  D. Gasiūnas - 1 vieta/place 


83. TORRES PERKUNO SARGAS LŠVK BS 0757/11 / DEVAEL APPLEBLOSSOM LŠVK BS 1219/13, sav./ owner E. Šulcienė - 3 vieta/place


Veislynų konkursas/ Kennel competition

84. DINDŲ VAILOKAS - 1 vieta/place

 

AKSELIS DINDU VAILOKAS LŠVK BS 0895/11; BOA BASKERVILIS DINDU VAILOKAS LŠVK BS 1044/12; BOA BO DINDU VAILOKAS LŠVK BS 1049/12, sav. D. Gasiūnas

 

Gražiausiu parodos šunimi šiemet išrinktas berno zenenhundas OBELIX Z GORZYCKIEJ ZAGRODY, priklausantis veislynui KALNŲ VĖJAS.

Antrojo vieta atiteko svečiui iš Rusijos didžiajam šveicarų zenenhundui SUMA-SHADETREE JAROSLAV THE GREAT

Gražiausiu parodos mažyliu tapo ITON DUOK LABAS, priklausantis klubo narei Vitai Balaikienei.

Gražiausiu jaunu šunimi buvo išrinkta UNA EOS EVERESTAS BERNENSKIE RANCZO, priklausanti veislynui EOS EVERESTAS.

Gražiausiu parodos veteranu buvo išrinkta VESTA TORSTIN ŠILKINIS KROKAS, priklausanti veislynui ŠILKINIS KROKAS. 

Taip pat buvo apdovanoti naujieji klubo čempionai - ESHLI EXACTA DUOK LABAS (sav. J. Pakalnis) bei SZÁRHEGYALJAI URANO (sav. D. Sakas)

Klubinės parodos metu taip pat buvo paskelbtas TOP ŠUNS 2013 dešimtukas. Šį kartą nugalėjo TORRES PERKŪNO SARGAS, priklausantis veislynui BERNO VEGA.

 

            Dėkojame visiems taip gausiai susirinkusiems dalyviams bei žiūrovams! Šiais metais į parodą buvo užsiregistravęs klubui rekordinis 80 šunų kiekis, tai yra maksimalus skaičius šunų, kurį gali teisėjauti vienas teisėjas per dieną. Tikimės, kad ir kitais susirinksime dar gausiau! Iki pasimatymo kitais metais! 

Parodos akimirkos:

 

Skaityti 8989 kartai Atnaujinta 14 rugpjūčio 18, Pirmadienis 11:57